Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szállhatnék ki egy se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szállhatnék ki egy se veled se nélküled kapcsolatból?

Figyelt kérdés

1.5 éve ismerem, szerelem volt első látásra, ő sose szeretett, mégis mindent megtettem neki, és úgy használt ki, ahogy tudott: testileg-lelkileg-pénzügyileg. Nem nagy dolgokat kért, csakhogy vegyek cigit. Nem ütött meg egyszer sem, nagyon sokat beszélünk, de folyamatosan bánt szavakkal. Olyanokat mond, hogy akkor csalódott magában a legjobban, amikor veled összeálltam. A szeretet nem minden. És már belefáradtam.

19/L


2013. nov. 10. 12:52
 1/7 errre ***** válasza:
k.ur.va nehéz lesz, de felejtsd el!
2013. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond neki: nekem elegem van belőled viszlát
2013. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lépj.Szó nélkül.
2013. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogsz tudni,ha teljesen kizárod őt a kommunikációból.Magyarán tiltod/törlöd mindenhonnan,telefonra se reagálsz stb.
2013. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ismerőseink is már rajtunk nevetnek egy ideje. Többek között például akkor is, mikor megyünk hozzá, és látják, hogy egy buszon ülünk, de nem ül mellém. Leszálltunk a buszról, addig nem szól hozzám, míg az emberek el nem tűnnek, de akkor is vigyázva. Azon ritka alkalmakkor, amikor mutatkozik velem, akkor is az egyik haverjával van. Hogy ne az legyen, hogy csak ketten vagyunk. Olyanokat csinál velem, amit a lány barátaival, akiket elmondása szerint "nagyon szeret" nem tenne meg. Nőiességemben aláz meg, és nagyon gyanakszom arra, hogy a cisztám is ezért alakult ki, mert egyébként törekszek arra, hogy egészségesen éljek, minden nap tornázok stb. Annak pedig lehetnek lelki kiváltó okai. Ahogy pl a mellrák is kialakulhat, ha valaki a nőiességedben megaláz persze mellette van egyéb más tényező is, de ez is közrejátszik. És még sorolhatnám. Ma is 7kor kéne találkoznom vele..
2013. nov. 10. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szemétládával már találkoztam én is az én életemet is majdnem tönkretette egy ilyen szépfiú.Felejtsd el minél hamarabb...tudom nehéz meg minden de ha nem akarsz fájdalmat szerezni akkor jobb lesz később találsz olyat aki értékel téged.
2013. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A múltkori talit azt lemondtam, de néha annyira hiányzik, hogy beszélgessek vele, hogy a kezem önkéntelenül nyúl a telefonhoz, miközben őt nem érdeklem... az elmaradt tali óta nem keresett.
2013. nov. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!