Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Így van értelme úgy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van értelme úgy kapcsolatba vágni?

Figyelt kérdés
Volt bnőm úgy kezd új kapcsolatot most, hogy még mélyen belül szerelmes belém. Pár napja mikor találkoztunk pár óra erejéig még volt csók köztünk igaz utána mondta, hogy nem kellett volna de mégis ha ilyenek történnek még a szakítás után majd 2 hónappal (már többször is volt) Akkor vajon lesz jövője az új kapcsolatának? Szerintetek? Annyira nem értem én ezt.

2013. nov. 20. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

azt, hogy ki iránt mit érez, had döntse el ő.

szerintem ő már döntött is, ha új pasi van a képben, csak nehezen engedi el a régit.

2013. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt értem én de azért általában az érzelmek nem döntés kérdése. Én ha még szerelmes lennék a másikba addig nem kezdenék újba mert mindig a másikat keresném benne.
2013. nov. 20. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég veszélyes játék, de nem biztos, hogy rossz vége lesz. Én a volt barátomból már nagyon kiábrándultam, de a szívem mélyén még éreztem iránta valamit, amikor elkezdtem randizni valakivel (nem hitegettem, közös megegyezéssel alkalmi kapcsolatnak indul), akibe később beleszerettem és mára már ő a férjem, a volt párom iránt pedig még a szerelem halvány szikrája is kitörlődött belőlem.
2013. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fú na ezt a verziót azért én nem akarnám. Nem akarom, hogy rossz legyen neki a kapcsolata mert rá fog jönni mit dobott el csak szerintem felelőtlen így belevágni hogy minden egyes személyes találkán van csókolózás meg még más egyebek is.
2013. nov. 20. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!