Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan nő, aki szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki szakítás után 1-2évvel visszament a volt párjához?

Figyelt kérdés
Azt is meg tudja mondani,hogy miért ment vissza?

2013. nov. 27. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi pénzért nem mennék vissza :D
2013. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én igen de utána megbántam felmelegitve a töltött káposzta se jó :)
2013. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dede, a töltött káposzta az simán jó úgy...
2013. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aki a töltött káposztát szereti rossz ember nem lehet. De akik a frissen sültekre és az egzotikus kajákra esküdnek azok ne írjanak ide.

Azoknak azt üzenem: igenis meg lehet a kenyeret is kétszer sütni, úgy hívják pirított kenyér, sőt az csak úgy jó.

Ott van például a hermelin,avagy cseh sörkenyér,ami nem más mint útóérlelt kovászolt penészes sajt zöldségekkel.

Egyenesen isteni,és sokan nem tudják,hogy kifejezetten sör mellé találták ki.


Az életben és az ételben is az újrahasznosított dolgok a legjobbak.Úgyhogy RECYCLED párti polgárok pirkálgatásait várnám.

2013. dec. 2. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezektől a kajás hasonlatoktól éhes lettem.

Én ugyan 1 év után nem mentem vissza, de fontolgattam.

Ami pro: hogy még mindig szeretem egy kicsit és ő is.

Ami kontra: minden amit tett, és hogy nem hiszem, hogy megváltozott. :(

2013. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igaz minden eset egyedi. Nem lehet ráhúzni formákat senkire,miért megy v. nem megy vissza exéhez.

Viszont vannak általános igazságok is,hogy most a nőket szidjam:nagyon ostobák,önérzetesek és manapság az egójuk az egekben szárnyal.

Inkább beledöglenek a bánatba és az egyedüllétbe,minthogy hagynák "megjavítani" a dolgokat,vagy tagadnak le utólag egykor közösen átélt csodás dolgokat,és lesz az ex az utolsó ember a földön akihez visszamennének.

2013. dec. 9. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
A halál túlértékelt. Az emberi szentimentalizmust könyvelte el, a szeretet végső tettének. A legnagyobb baromság a világon. Meghalni valakiért nem nagy dolog. Aki meghalt az megmenekült. Egyszerü s nagyszerű. Game over. A fájdalom megszünik. Próbálj meg élni valakiért. Jóban, rosszban, örömben, bánatban, szenvedésben. Az a nehéz.
2013. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!