Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 napja szakítottunk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja szakítottunk a barátommal. Nem bírom a hiányát és a magányt, nincs értelme az életemnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltunk együtt. Azért szakítottunk, mert én igazából szerintem sose szerelemből szerettem, csak nagyon hasonlóan, sosem feküdtünk le, mert nem vágytam rá. Ő mindig fülig szerelmes volt belém, de 1-2 hónapja már nem szeret. Már többször beszéltünk róla, hogy tartsunk szünetet vagy szakítsunk, de végül hirtelen történt meg, mert mindig halasztgattuk. Annak ellenére, hogy talán nem voltam belé szerelmes, én nagyon nagyon szerettem és szeretem most is, a lelki társam volt, az egyetlen támaszom az életben. Nagyon hiányzik, szeretem, úgy érzem, hogy semmi értelme nélküle az életemnek, semmi nem olyan fontos, mint ő. A gyomrom és az idegeim teljesen kivannak. Úgy érzem, soha nem fogok tudni mást szeretni, mással csókolózni, stb. Egyelőre csak visszakapni akarom, de ő nem szeret és így nincs értelme, és szerintem egy idő után rá is jönnék, hogy nem ő az igazi, csak azért nem akarok elszakadni tőle, mert egyedül nem látom értelmét az életemnek. Mit tegyek, hogy túllépjek rajta és újra boldog lehessek?

2013. nov. 26. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, úgyis kibékültök.

Dobj rá egy sms-t.

2013. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Béküljetek ki! Próbáljátok meg tisztázni a dolgokat. Viszont... hogy hogy nem feküdtél le vele? Nem lehet, hogy emiatt is volt az elhidegülés? Ennyi idő után azért a testi kapcsolat is fontos...
2013. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
DÖBBENETES. Micsoda szeretet. A barátod egy mázlista, hogy van az életben valaki aki ennyire szereti őt, el sem tudom képzelni milyen lehet. Igazából nem tudok tanácsot mondani de egy ilyen jólelkű lány (főleg ha csinos is vagy) akkor könnyen megtalálja újra a boldogságát egy odaadóbb fiú mellett. De azért remélem sikerül őt visszaszerezned.
2013. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy kiélt tini rebanc vsgy, ezt kell hogy mondjam
2015. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!