Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hat év után szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JennyR kérdése:

Hat év után szakítottam a párommal. Nem akarja tudomásul venni, és nem akar elmenni. Hogy adjam a tudomására, hogy Vége?

Figyelt kérdés
Két hete mondtam meg neki, hogy külön képzelem el a jövőnket. Tudom, hogy nincs senkije, és semmije, de nem vagyok jótékonysági intézmény. Így is nagyon sok pénzt adtam neki, mert csak adósságai vannak. Úgy tesz nap, mint nap, mintha nem történt volna semmi. Hogy értessem meg vele hogy vége? s egyáltalán, mi értelme visszaszerezni valakit, aki nem akar veled élni?

2013. nov. 30. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálnék vele még egyszer beszélni ha nem fogja fel akkor felhivom a figyelmét hogy keressen lakhelyet vagy költözzön valakihez ha semmi akkor mikor elmegy záratcseréltetek,és csak abban az esetben jöhet majd vissza pár nap mulva a cuccaiért ha keresett más helyet ahol lakhat
2013. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az nem válik be, amit az első írt, akkor még a rendőrséget is ráhívnám. Voltam ilyen helyzetben, nem értette meg az exem hogy vége, és még hetekig visszajárt zaklatni, csak akkor kopott le végleg amikor két kedves arcú rendőrbácsi elbeszélgetett vele.
2013. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ez kemény, de azért köszönöm.

Nem szeretnék eddig eljutni, jobb szeretem a békés megoldásokat. A volt férjemmel megmaradt a baráti viszony. Igaz, ő a gyerekeim apja. A mostanival voltunk párkapcsolati terápián is, ő a helyrehozás miatt, én a megértés miatt mentem el. Sokat közelítettünk egymáshoz, de elfogadni nem akarja a helyzetet. És ami nehezíti a helyzetet, hogy látom, hogy most igyekszik, mindent megtesz, de sajnos bennem már meghalt valami.

2013. nov. 30. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

ez a kérdés több sebből is vérzik.

házas felek között hogy lehetséges az,hogy csak az egyik ad?

hogy kell azt elképzelni,hogy ő igyekszik,míg benned már meghalt valami,de már nem akar veled élni?

úgy tudom,hogy 5 év házasság után,feleződik a vagyon,ha csak ezt megelőzően szerződés nincs a vagyon kizárólagos jogosultságára,pontosan azért,h ne lehessen kisemmizni és földön futóvá tenni szerencsétlen alperest.

2013. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem lehet úgy állást foglalni, vagy tanácsot adni, ha nem ismerjük a körülményeket. Nem vagyunk házasok. Két éve élünk együtt, előtte távkapcsolat volt. Ő költözött be hozzám, a lakásomba. Rengeteg adósságoz hozott magával, aminek a törlesztésében én is részesedtem. Pedig semmi közöm nem volt hozzá. Nekem a legegyszerűbb lenne ebben a helyzetben, ha fognám magam, és elmennék. De a saját lakásomból? Ezt úgy tekintem, mint a gyerekeim öröksége. Hiszen a volt férjemmel a közös szerzeményünk. (Amit váláskor feleztünk) Így azt hiszem érthető a kérdésem. Azóta annyit változott a helyzet, hogy kezdi elfogadni a tényeket, és már elkezdett lakásmegoldást keresni. Bízom benne, hogy sikerül békésen lezárnunk ezt a dolgot. Köszönöm a segítséget.
2013. dec. 4. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ,most már értem és köszönöm a kiegészítő információt. :)
2013. dec. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem lehet hogy túl nagy feneke van az egésznek?

A másik fél hogy áll a dolgokhoz? Mert az ilyen gondok nem egy emberen múlnak soha. Változik??? És legalább jó irányba:)?

Én biztos azon lennék, hogy megbeszéljem a dolgokat normálisan. Hiszen ha régen jó volt, voltak szép pillanatok, helyek stb: azokat kellene elővenni. És megnézni magamban hogy tényleg jó volt, mit adott nekem. Olyan nincs hogy esélyt se kapjon valaki!!!

Legutolsó bűnözőnek is jár az esély.

Volt egy mondatod:

Hogy értessem meg vele hogy vége? s egyáltalán, mi értelme visszaszerezni valakit, aki nem akar veled élni?

Ki részéről nincs értelme visszaszerezni valakit???

2013. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!