Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok működhet egy "barátság extrákkal" jellegű kapcsolat? Nektek működött, volt ilyen?

Figyelt kérdés

Egyedülállóak vagyunk jelenleg. Gimi óta ismerjük egymást és nagyon jó a barátság, én megmondom őszintén ezt sajnálnám feláldozni, de vágyom egy férfi közelségére, párkapcsolat azonban szóba sem jöhet ameddig a volt páromon túl nem leszek teljesen, sem "egyéjszakáskaland", mert nem egy idegenre, hanem egy megbízható biztos támaszra vágyom (és ezt ő a beszélgetésekkel megadja).

Tegnap este beszélgetés közben felvetette testi síkon is szívesen megvigasztalna,akkor elutasítottam rögtön, de most itt motoszkál a fejemben, hogy lehet igaza van és meg kellene próbálni, de félek is mert az elmúlt 10 év jó barátságát sem akarom feláldozni.


Szerintem eddig is csak barátokként tekintettünk egymásra az elmúlt 10 év alatt, de most attól félek ha belemegyek ez megváltozna/megváltozhat!


Tudtok valami okosat mondani vagy tapasztalatot? Volt akinek működött és a barátság sem ment rá?

Mindketten 24 évesek vagyunk!


2013. dec. 2. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendkívül kockázatos, mert te nem vagy biztos magadban. De természetesen működhet. Ha te is vágysz rá, ha komolyan vágysz rá, akkor érdemes lehet megpróbálni, de szigorúan addig, amíg bármelyikőtök úgy nem érzi, hogy a helyzet bizarr. Akkor AZONNAL abba kell hagyni.
2013. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de a barátság inkább egy laza haveri viszonyt takart, ami így is megingott és a baráti programok csak akkor álltak vissza, amikor felhagytunk a szex-szel addig láttam, hogy kínos neki ez a kettősség. Bár amíg tartott jó volt.
2013. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan így vagyok mint te most. Nekem is van 10 éve egy barátom, akit nagyon szeretek, mégha viszonylag ritkán is találkozunk olyan mintha a testvérem lenne. Mindketten túl vagyunk sok mindenen, és a múltkor valahogy az ágyban kötöttünk ki, és el kell ismernem, hogy talán még jobb is volt, mint egy kapcsolatban. Azóta többször is voltunk együtt, de én se akarok most komoly kapcsolatot, alkalmikat meg főleg nem. Én is félek attól, hogy mi lesz a barátságból, mi lesz ha valamelyikünk talál mást, mert félek, ő hiába mondja, hogy neki is jobb ez így, valaki szerint (meg szerintem is), ő mindig is belém volt szerelmes, és csak azért mondja ezt, mert nem akar elijeszteni... :/ Nehéz helyzet, én most direkt féken tartom a dolgot, és max 1-2 hetente alszom nála. De nem tudom mi lesz a folytatás... Van aki szerint működőképes az ilyesmi. Ez most jó így, de nem tudom mi lesz, ha megváltoznak az érzések. Te nem tudnál vele együtt lenni később? Én azért nem az enyémmel, mert vannak nehezen elviselhető dolgai...


29N

2013. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mint férfi nekem egyáltalán nem az esetem, de inkább abba a támaszba tudnék "kapaszkodni" amit ad, nem hiszem, hogy beleszeretnék, amitől félek viszont, hogy ezzel megbántanám, hogy nekem "csak ennyire kell". Per pillanat elég kuszák a gondolataim valóban.


Bizonytalan vagyok igen, mert a barátsága többet ér. Ha azt elveszíthetem, akkor inkább hagyom, mert annyit nem ér!

2013. dec. 2. 15:24
 5/6 A kérdező kommentje:

3. Köszönöm! Sajnos a később nem lehetséges nálunk. Kaptam egy külföldi ajánlatot és tavasszal költözöm, erre ment rá a párkapcsolatom még szeptemberben (mert a párom itthon akar maradni, így külön folytattuk).

Még hiányzik én nagyon szerettem őt. Ezért nem is akarok párkapcsolatba kezdeni, meg már itthon sem akarok újat, mert nem akarok megint megszeretni valakit mert meg fog szakadni a szívem ha ő sem tartana velem.


Tőle megkapnám, amit szeretnék és nem is hiszem, hogy bármikor szerelmes lett volna belém, csak neki is hiányzik már valakinek az érintése, a teste. DE azért is utasítottam el, mert úgy tudnám megfogalmazni, mint ha ő lenne a "lelki társam", naponta beszélünk van amikor éjszakába nyúlóan, mikor elkerültünk néány hónapra távolabbra egymástól, akkor is mindig beszéltünk telefonon/neten. Lelki értelemben nagyon sokat kapunk egymástól, ezt egyetlen férfi sem tudja pótolni és ezért nem akarom egy ilyen miatt elveszíteni ŐT!

2013. dec. 2. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:

barátként el fogod veszíteni



a barátság extrákkal haveri kapcsolatból lehet, a baráti sz ritkán marad meg

2013. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!