Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz összejönni egy érettségiző sráccal, ha én már első éves mesterszakos vagyok?

Figyelt kérdés

Első találkozástól kezdve nagyon jól elvagyunk és aranyosak is vagyunk együtt, mindenki azt mondja. Imádok vele lenni.

Aztán elkezdek gondolkodni rajta, hogy: "Basszus. Mit is akarok én tőle 22 évesen???"...

De ezen kívül minden klappol.Ugyanaz az érdeklődésünk és kimondottan jól elvagyunk! :)

Mit tegyek? Adjam be a derekam és próbáljam meg vele?



2013. nov. 27. 23:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem . Hajra.
2013. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
NE
2013. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval boldog vagy vele,de ezt inkább hagynád a francba,mert fiatal?

Szerintem visszasírnád majd még,mikor nem találsz hasonlót.


Nem tartom amúgy gáznak.

2013. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Te vagy az valika?
2013. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy. Ő biztos egy nagyon okos és érett 18 éves, vagy te vagy egy nagyon buta éretlen 22 éves.
2013. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
én téged tartalak gáznak :S srác helyébe keresnék egy igazi nőt nem egy ilyen,döntésképtelen társadalomnak meg akarok felelni csicskát D: SORRRY DEEE ÍÍÍÍÍÍÍGY IGAZ :)
2013. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Mr. Bunkó, nagyon kedves a válaszod és különösen hasznos. Nem ismersz engem, szóval ne ítélkezz...
2013. nov. 27. 23:53
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Az a gond, hogy pont nem a lánynak kell a határozottabbnak lenni egy kapcsolatban, hanem a fiúnak. Neki kell dominálnia, irányítani. Ha egy kapcsolatban a nő dominál az soha nem vezet jóra, általában válás a vége.
2013. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az ő és a te céljaidtól függ. 5-7 év egyetemet nem bírsz ki könnyen mellette ha tovább tanul.
2013. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

sajnálom Mrs" meg akarok felelni a világnak " nemtomki ......de nevedben az igazság.:D és abban is igazad van hogy minek!.ő fiatal és te vagy az idősebb és a butább is (jó eséllyel),szóval nem megy ez így ( :/ ) hosszú távon meg főleg.Csak ha komoly emberek találkoznak.és ezt most nem bántásból írtam hanem tényleg.Mármint elég érettek az érzéseik és a személyiségük valós felfedéséhez.


ÍTÉLKEZEM MIÉRT NE TENNÉM ?:O JÓSZOKÁSOM :) nem ismersz nem ismersz..nem is akarlak , nincs benned semmi.meh! :DD

2013. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!