Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a legjobb döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy baratom, 4 honapot voltunk együtt, tegnap szakítottunk. Nagyon kikészültem,Õ vette el az szüzességemet. Azért lett vége mert.. hat vegulis unatkoztam es talalkoztam egy fiuval aki adott rivot es bevettem belole 10 et.. majdnem leallt a szivem, es õ mentett meg. De maganal hagyott par szemet. be is vette...ezelott megigerte h nem fog szivni, mar egyszer meg is bocsatottam neki, de megint megtette. és még Õ van felháborodva szakított. azt mondja feltekeny, meg h neki tul eros volt a poraz.. ha most osszejonnenk nem szívna (elvileg) de mar nem tudom mit higgyek.. azt mondja h jobb lesz igy nekem. szerintetek mit csinaljak?

2013. dec. 8. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a lóf*$zért vettél te be 10 rivot? (egyáltalán 2-es volt vagy 0.5-ös?). A legjobb döntés az lenne, ha mindketten abbahagynátok a kábítószerezést, szép napot.
2013. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 mg. -os. en nnem fogtam meg ilyet eletembe.. azt sem tudtam mi az.. nem vagyok ilyen! nem drogozok, csak kivancsi voltam. de mi legyen vele?.
2013. dec. 8. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt sem tudtad mi az de azért beveted... Ő meg füvezik, szép kis páros.

Hogy mit tegyél? Semmit nem tudsz tenni látszik, hogy képtelenek vagytok bármiféle érett gondolkodásra nemhogy egy normális kapcsolatot fenntartsatok. 4 hónapig tartott, másnak eddig sem tart, lépjetek tovább, keress más pasit és kész. Most komolyan mit tudsz tenni? Szakított mert nem érzi jól magát veled, ennyi.

2013. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de eddig minden rendben volt.. egy ket hete van ez.. csak. akkor?.
2013. dec. 8. 09:28
 5/5 anonim válasza:
Hagyd és pont!!
2014. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!