Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel par honapja megismerkedtem.Úgy tűnt akar tőlem valamit aztán egyszercsak abbamaradt az érdeklődés. Beletorodtem nem akartam megalázni magam meg semmi ilyesmi gondoltam oké nem akar semmit. Mondhatni el is felejtettem. De nemrég megint felbukkant es előjöttek az érzések.En szívesen együtt lennek vele o pedig ellentétes jelzéseket ad es nem tudok kiigazodni rajta. Szerintetek beszéljek vele személyesen es mondjam el mi a szitu(nem akarok szerelmet vallani csak szeretnem tudni o hogy áll a dolgokkal) vagy hagyjam megint mint legutobb? :/ Bocsi hogy hosszu :/
2013. szept. 2. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, beszélj vele személyesen-ne net-en.
2013. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zoliba' ***** válasza:
hát ha nem adtál neki egyértelmű jeleket,akkor ne csodálkozz,h nem lépett. Vagy csak bizonytalan volt. De most itt van megint,te meg megint bénázol.. Vetkőzd le ezt a buta beszűkült ideológiát,miszerint a nő ne kezdeményezzen és lépj ,mert majd más lépni fog. És akkor mi van ha szerelmet vallassz nő létedre? Nem te leszel az első...
2013. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha én nyomulok és ő nem akar semmit akkor meg hülyét csinálok magamból...:/ azért nem merek lépni mert nem tudom mit akar. :S
2013. szept. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!