Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem megy a felhőtlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a felhőtlen beszélgetés a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete volt egy "mosolyszünet" köztünk. Telefonon bármikor jót dumálunk, de most a hétvégén is mikor együtt voltunk, sokszor csak ültünk egymás mellett. És ezt szóvá is tette, hogy ez nem megy nekünk. De volt rá példa, hogy elmentünk sétálni és végig nevettük az egész utat. Mi lehet most? Mintha leblokkolnék néha. Gondolkodnom kell, hogy hú most mit mondjak. Nem szeretném, ha rámenne erre a kapcsolatunk, szeretem Őt nagyon! Tavasz óta vagyunk együtt.

29/F



2013. dec. 10. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
én tudjam?
2013. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bizonyára mások is jártak hasonló cipőben, ezért írtam ki :)
2013. dec. 10. 13:15
 3/4 anonim válasza:

Ne stresszeld túl a dolgot, ez talán a legfontosabb. A találka előtt gondold át miket akarsz neki mondani, kérdezni és akkor majd abból a helyzetnek megfelelőt kérdezel tőle, ha kérdezel válaszolni fog. És akkor el lehet kezdeni beszélgetni. Gondolom ő is kicsit most feszült mert volt ez a "mosolyszünet".

Én is hasonló cipőben vagyok, de velem még a barátnőm találkozni sem akar, csak facen, meg telefonon beszélünk de akkor is csak a kettőnk között lévő feszült hangulatról.

2013. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉS hogy érzed, helyre fog jönni a kapcsolatotok?
2013. dec. 13. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!