Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő lehet még elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő lehet még elfelejtem és tovább tudok lépni?

Figyelt kérdés
1évet voltunk együtt a barátnömmel nagyon szép hosszú hajú szöke lány olyan mint egy porcelán baba ! Szeptember végén közölte hogy nem tudja mit akar, úgy hogy addig ennek semmi jelét nem adta hogy lenne más vagy hogy ő nem szeretne engem egy vasárnapi nap elvaltunk egymástól úgy hogy minden rendben ő mennyire szeret stb... szerdai napon kijelentette szakitsunk mert nem tudja hogy mit akar hirtelen elvagott minket egymástól pont az egy éves évfordulon ! Most lesz 3hónapja hogy nem vagyunk együtt elhordott engem a sárga földig és azóta 4barátja volt ! Most egy 27éves milliomos sráccal van együtt ő 19éves! Mennyi idő lehet még tovább tudok lépni a lelki traumából?

2014. jan. 6. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne bánd, hogy elhagyott, ha ennyi új barátja volt azóta! Biztos találsz ennél jobbat!
2014. jan. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ahogy egy korábbi kérdésnél i beírta valaki, szabadon idézem:

"Mi férfiak a továbblépést nem időben hanem nőben mérjük."

És igaza van. Próbáld ki hány nő kell neked hozzá!

Nekem 1db 1éjszakás is elég szokott lenni :)

2014. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez a lelki alkatodtól függ.


Te is hibás vagy, ha nekem ilyet mondana a barátnőm hogy nem tudja mit akar, akkor én azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot még ha fájó is lenne.


Jobb az, mint minden nap úgy ébredni, hogy na vajon akar-e még engem.


Ja és ne csak a külsőt nézd. Az ilyen porcelánbabák nem jó numerák.

2014. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ez ember függő sajnos.

ha nem foglalkozol.vele.. bár tudom nehéz, hamarabb túl teheted magad rajta.. :/

azt az időt amit szomorkodással és a rajta való gondolkodassal töltessz használd fel másra.. ismerj meg embereket, legyél a barátaiddal.. hidd el segít!

2014. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jo persze ezekkel a dolgokkal tisztában vagyok csak éjszaka kettesben maradok a lelkemmel :)
2014. jan. 6. 01:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezért kell felszedni egy csajt éjjelre.
2014. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Milyen szépen mondtad! "éjszaka kettesben maradok a lelkemmel"

Hallod, én sem tudok mostanság éjszakánként aludni.

2014. jan. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hú ez a mondat nekem is tetszik. :)

És minden éjszakám ilyen lelki vívódásokkal telik, tényleg nem egy kellemes dolog.

Én az a típus vagyok, aki akkor tud tovább lépni igazán, amikor találok rá valami nyomós okot, hogy miért is jobb nekem úgy, hogy nem úgy alakultak a dolgaim, ahogy terveztem... ez van amikor hirtelen egyből jön, és azonnal túl vagyok valamin, máskor hetekig is eltart, és addig ezerszer átboncolgatom magamban a témát. :/

Az ilyen időszakok jók egyébként valamilyen magányos hobbi kialakítására/újrakezdésére.

Én régen imádtam írni, és ilyen estéimen gyakran azt teszem, és teljesen megnyugtat és utána el tudok aludni.

Vagy pl elkezdtem blogot írni (nem személyes jellegűt, mert az aztán nem segítene, ha még ott is csak a problémáimról nyavalyognék :D), ami még meglepő módon sikeres is lett, csak sajnos mindig ha jól alakulnak a dolgaim, akkor hanyagolom. De ilyen estékre azért jó elfoglaltság, eltereli a gondolatokat.

Vagy ami a legegyszerűbb: olvass regényeket. Egy film közben lazán elkalandozik az ember, de olvasás közben én sose tudok másra gondolni, krimiket szoktam, az még izgalmas is legalább.

2014. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A nőzéssel ilyen téren sosem volt problémám, csak minden este átrágom magam az egészen és néha úgy érzem hogy mindenért én vagyok a hibás pedig tudom hogy nem igy van! És azon a fájdalmon, csalódáson nem tudok tovább lépni! Ugye jo volt minden boldogok voltunk és egyik napról a másikra már nem volt. Néha úgy érzem szeretem őt nagyon máskor meg gyülöletet érzek és ez a két érzés váltakozik bennem 3 hónapja és egyszerűen nem tudok tovább lépni nem merek magamhoz közel engedni egy lányt se soha nem volt még velem ilyen még a másfél éves kapcsolatom után se!
2014. jan. 6. 14:57
 10/14 PearlDiver ***** válasza:

Láthatóan nem voltál elég különleges neki, de tudd, hogy az ilyen "unalmas" srácokból lesznek a legjobb férjek.

A hozzá hasonló pasifalókból meg ki tudja mi lesz pl már 35 évesen, amikor úgy kiélte magát hogy bevakolva is 45-nek néz majd ki :)

Ez a gondolat remélem segít!

2014. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!