Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Anyukám szakított az élettársá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám szakított az élettársával, de az élettársa folyton követi Őt. Mi a véleményetek erről? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval, körülbelül két évig tartott a kapcsolat, de sok probléma volt. Akárhányszor veszekedtek a pasi eltűnt napokra akár 1-2 hétre is. A családtagjainkkal meg tartja a kapcsolatot és anyukámat elmondja mindennek. Aztán mikor összevesztek, néha láttuk, hogy itt 'ólálkodik' kocsival a ház körül. A viselkedése eleve furcsa, mert anya sokszor mikor hívta akkor nem vette fel vagy elérhetetlen volt. (Munkahelye ezt nem indokolja) Mikor itt volt nálunk nem egyszer valamit a kocsiban felejtett és le kellett mennie... Sokszor, ha a városban volt anya hirtelen megjelent, úgy, hogy nem mondta neki azt, hogy hol vagyunk mégis ott termett. Tényleg nagyon sok ilyen eset volt. Tegnap beszélgettek és mindketten azon a véleményen voltak, hogy jobb lenne, ha befejeznék a kapcsolatot. És nem találkoznak, nem beszélnek. Aztán ma mégis odament anya munkahelyére és ott evett, mikor végzett a munkával akkor is az üzlet előtt volt. +Mikor hazaért a postaládánkban egy zacskóban talált csokit meg egy üzenetet: Az angyalka hagyta. Ez a helyzet már engem is eléggé zavar. Arra is gondoltunk már, hogy bepoloskázta a lakást, vagy valami hasonló, mert ezek az esetek szerintem nem véletlen történnek. Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek hogyan tudom támogatni anyukámat? (Ha kihagytam volna valamit kérdezzetek rá!)

2014. jan. 8. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Aranyos lány vagy, de ne szólj bele a pali miatt a dolgokba.
2014. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Anyámnak is volt ilyen kampija, bár ők csak 2 hetet voltak együtt. Aztán több mint 2 hétig fenyegetésben éltünk, mert kiderültek a fasziról a dolgok és anyám otthagyta. Követett minket mindenhova, felhívott, hogy ilyen meg olyan ruha van rajtam. Rendőrség nem tett semmit, holott 2 rendőr előtt is megfenyegetett.
2014. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok :D Nem is célom beleszólni, inkább tanácsot adni, vagy segíteni neki.


Te jó ég az komoly.. És utána mi volt?

2014. jan. 8. 22:43
 4/4 Vazzelin válasza:
100%
Ez a pasi GÁZ.Anyukád nem hiába dobta.Felejtse el!Ne láss rémeket de figyelj anyudra és hívd napi 3×.Mondd neki, hogy félted és ha nem veszi fel akkor te úgy gondolod baj van..Az a csóka beteg.Kéne talán venni egy új SIM KÁRTYÁT???
2014. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!