Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondják a pasik szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a pasik szakítás után, hogy legyünk barátok?

Figyelt kérdés
Mi értelme van? Aztán, úgyse keressük egymást. Volt már olyan nő, akivel szakítottak és utána az exe tényleg barátkozott vele? Ez ilyen megnyugtató stratégia vagy mi?

2014. jan. 10. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

jah,velem nagyon szeretne barátkozni,mert én olyan naaaagyon fontos vagyok neki.

és a fenét,még párszor le akar fektetni.ezért kellek.


biztos vannak kivételek,az én sztorim ez.

2014. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pasiknál a "maradjunk barátok"="azért néha még dughatunk" :D

Viccen kívül: a volt barátommal több, mit öt éve szakítottunk, de néha még rám ír ünnepekkor és akkor mondhatni baráti hangnemben beszélünk, bár nem túl sokat. Vele ha nem is szívbéli barátok maradtunk, de úgy viszonyulunk egymáshoz, mint két jó ismerős. Tehát van ilyen, de ez a szakítás utáni "legyünk barátok" a legtöbbször inkább arra szolgál, hogy kicsit tompítsa az élét a szakításnak.

2014. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telenyomják közhellyel, mert azt hiszik emmiatt nem lesz olyan gyötrelmes a szakítás
2014. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a dumát pont hogy a nők nyomatják! Másik kedvencem a "tulajdonképpen én meg sem érdemellek téged".
2014. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem sok ismerősöm van akik szakítás után is barátok maradtak, persze ez akkor érvényes ha egy társaságba jártok, minek ezért összeveszni, ha mindenkinek külön-külön van társasága akkor még külön egymásra időt szánni szerintem nem megy.
2014. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!