Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt barátnőmmel nem tudom mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőmmel nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 és fél hónapig voltunk együtt, Decemberben szakítottunk közös megegyezéssel, hogy úgy érzi nem illünk össze kevéset tudtunk beszélni szerinte nem az én hibám de igen/ túlságosan sok most a stressz gondjaim vannak az egyetemi tanulmányaimmal, anyagilag is meginogtam albérletbe lakok és a lakótársaimmal se jövünk már ki és még 1 fél évet ki kell bírnom ott és ezeket nem osztottam meg vele magamba zárkóztam A szexben is alul múltam magamat./ Szülinapomkor rám írt felköszöntött és megbeszéltük, hogy többet ne is beszéljünk mert így nem tudom elfelejteni. De az az igazság, hogy úgy érzem nem is akarom.. Neki az előző 2 éves kapcsolata nem túl előtte lett vége mint ahogy összejöttünk, én 3 év singliség után léptem bele a kapcsolatba. /Furcsa volt mert élveztem a singli életet egyetemista ként, bulik, haverok, pia, csajok mindig voltak tetszett ez az élet stílus amíg nem ismerkedtem meg vele már az első pillanatba úgy éreztem, hogy vele többet szeretnék, hogy Ő barátnőnek való lány./

Most már nem keresem megígértem neki, hogy nem fogom keresni de ha ő úgy érzi, hogy megbánta a szakítást akkor nyugodtan keressen meg örülni fogok neki. Így elváltunk egymástól./Veszekedés semmi nem volt, felnőttként váltunk el/ De nagyon nem érzem jól magam és tudni szeretném, hogy hogy van boldog-e. Szeretném még megpróbálni újra vele még egyszer, tudom, hogy jobb lenne mint volt, több mindent meg kellett volna beszélnem vele, az érzéseimet azon kívül, hogy mennyire bele szerettem /itt gondolok arra, hogy milyen furcsa érzés volt elmenni úgy buliba, hogy van barátnőm és másabb mint előtte volt /3 év singli élet abból másfél egyetemista év/ vagy az előbb említett lelki problémáimat/.

Szerintetek próbálkozzak még nála valahogy és hogyan? Úgy érzem nekem Ő kell még vagy próbáljak túl lenni rajta. A kikapcsolódás és ismerkedés még nem megy, próbáltam de nem sikerült.


Valami tanácsot vagy valami orvost vagy akármit aki tanácsot tud adni tudtok ajánlani?

Nem tudom mi tévő legyek.. Ennyit még nem is sírtam lány miatt sem..

23/F



2014. jan. 10. 20:40
 1/4 Amélia:) ***** válasza:

SZINGLI!!!!!! nem singli -_-

szereted, vagy csak nem akarsz egyedül lenni?

2014. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pár info még ami fontos lehet..


- Alapjába véve a rossz fiú kategóriába tartozom a buliba meg ismert csajokkal nem tervezek hosszú távra, mindig felszedtem valakit és csak kihasználtam /bár vele is ott találkoztunk elsőnek/

- Vele jó voltam kedves aranyos romantikus nem egy szemét láda mint singliként.

- Volt egy barátja aki túl jó fiú volt és unalmasnak tartotta, nem mentem bulizni meg semmi..

- Én is túl jó fiú lettem a végén? Az lehetett a hiba?


- Nem akartam az érzéketlen tuskó lenni mint másokkal is vagyok... Más vagyok egy egy éjszakás csajjal és más egy barátnővel..

2014. jan. 10. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretem.
2014. jan. 10. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ most nagyon sajnállak

Ezt neki miért nem mondtad el?

Szerintem mond el neki hogy mit érzel iránta és ha akkor is nemet mond akkor lépj tovább

2014. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!