Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha igazán szereted a párodat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán szereted a párodat, akkor elengeded, ha ő menni akar?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha okos vagy és okkal akar menni!
2014. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés és sajnos aktuális is. Az elsőnek igaza van.
2014. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Már csak azért, mert ha marad még is, akkor minimum, hogy sajnálatból. Másik meg, hogy innentől ez nem kapcsolat hanem az, hogy kikönyörgöm vagy benyalok neki mindig, bármit tesz is jó pofát vágok, csak hogy el ne veszítsem, nah ez hosszú távon arra jó, hogy a végén én küldjem el :)
2014. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mennyire szereted, vagy mennyire nem, meg hogy engeded, vagy nem, ha akar megy, ha nem akar, nem megy.
2014. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Passiflora ***** válasza:
Igen, persze, hogy elengedném. Soha nem akarnék olyannal maradni, aki nem erre vágyik.
2014. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Én is azzal tudok boldog lenni, akin látom hogy boldoggá tudom tenni. Semmi értelme oylan kapcsolatban maradni, amiben megoldhatatlan probléma van - márpedig ha az egyik fél a szakítást látja csak megoldásnak, az ilyen eset és abba nem szabad kapaszkodni.
2014. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont most kellett elengednem azt, akit mindennél jobban szeretek...nem könnyű, de nem lehet mást tenni. Végülis ha szereted, akkor azt szeretnéd, h boldog legyen. Nincs mit tenni, ilyen az élet :/
2014. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!