Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te szakítanál a pasiddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál a pasiddal ha ezt tette volna?

Figyelt kérdés
A netten másnak adtam ki magam és randira hívtam,el küldtem egy másik csinos lány képét is.És a lényeg az hogy elment a randira :-(.Csak a lány nem volt ott.Utána meg szerelmet vallott nekem..

2014. jan. 21. 22:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
Biztos nem azért ment hogy elmondja hogy nem akar töle semmit. Azt üzenetben is le lehet írni....
2014. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nemtudom miféle felindulásból csináltál ilyet(poén, bizalomhiány, stb) mert ha poén akkor remélem tudod, hogy ez egy nagyon-nagyon rossz poén.. ha bizalomhiány akkor meg amúgy sincs nagyon jövője a kapcsolatnak.

Akármiért is tetted, erre csúnyán ráfaragott, és nincs nagyon min hezitálnod, mivel erre mentség sincs..


BTW ezen én is nagyon jót nevettem.. :D

"És ha elment? Lehet hogy el akarta volna magyarázni a csajnak hogy kapcsolata van.."

2014. jan. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát te sem vagy jobb, de én otthagynám. :D
2014. jan. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám,hogy újra elhivnám. És tényleg elmész oda, megkerdezed tőle ,hogy mit keres itt, majd bevallod neki hogy Te vagy az a csaj :) És szakitanek vele. Szerintem ez nen szánalmas dolog, mert normál esetbe a barátodnak lekellett volna sz*rnia...:(
2014. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy részről jó ötlet volt, mert legalább megtudtad, hogy mennyre hűséges és mennyire szeret is téged.

Most jöhet bárki azzal, hogy milyen szemét húzás volt és hasonlók, de így legalább megtudta a kérdező, hogy milyen szemét emberrel is van együtt.


Egyébként a végét elég rosszul csináltad, hisz azért nem kellett volna "elhívnod" randira, mert így jól pofára eshetett. De ha jobban belegondolok, akkor meg is érdemelte, hogy nem várta ott senki :)

2014. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy ti vagy én de félreértelmeztük a kérdést

"És a lényeg az hogy elment a randira :-(.Csak a lány nem volt ott.Utána meg szerelmet vallott nekem.."

Nem is volt ott senki a randin. Kivel ment volna el?

+ Lehet hogy csak valamivel vissza akart vágni a kérdezőnek mivel átbacta az agyát nem?

2014. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!