Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van valaki aki úgy érezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki úgy érezte hogy a párkapcsolata a szakadék szélén áll, de sikerült megmenteni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, elmúlt a vágy. Nem kívánom az együttléteket. Mindkettőnket frusztrál hogy már jó ideje orgazmusom sem volt. Régen majdhogynem mindegy volt hogy kivel fekszem le, mindenkivel könnyen és jól ment a szex. Kicsi gyerekünk van szóval nem úgy van, hogy csak ki-be ugrálok kapcsolatokba. Nem akarok szakítani, de azt sem tudom hogy van-e értelme ennek így.

2014. jan. 27. 12:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én 29, ő 28. 5 éve vagyunk együtt, a gyerek 2 éves. Több mint 1 éve küzdünk ezzel. Egyikünknek sincs szeretője, és nem léptünk félre.
2014. jan. 27. 12:57
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
beszéltetek erről vagy mketten magatokban őrlődtök?
2014. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel. Sokféle "lehetőség" létezik: beletörődsz, megpróbálod megújjítani a kapcsolatodat, szeretőd lesz, elválsz.

Magam sem tudom mi lenne a legjobb. (nyílván érdemes próbálkozni kicsit feléleszteni a tűzet, már ha megy....)

2014. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni h szereted e a párod tud e hatni rád épitő jelleggel esetleg te rá,a gyerek miatt nem kell együtt maradni viszont mindrnt kell próbálni h jó legyen nekem is van egy 6eves gyermekem es elvaltam,mert nem volt elég jo a kapcsolatom unalmas mas érték rendjeink alakultaki testi vonzódas sem volt ...szerettem apukáját most is szeretem de nem szerelemmel ...
2014. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Talán egy utazás jót tenne Nektek. Beállítottságotoktól függően (vagyis ahogy most a szíved diktálja) akár együtt, rábízva a gyerkőcöt pár napra valakire, vagy egyedül külön-külön.

Kiszellőzne a fejetek, kiszakadnátok az otthoni kötelességek alól, az jót tud tenni, felidézi azt az időszakot, amikor kevesebb felelősség birtokában csak szerettétek egymást. :)

Nem biztos, hogy ezt jónak találod, csak egy ötlet, volt, ahol működött. :-)

A szexet sem szabad erőltetni, ezt az orgazmusmentességet is én így látatlanban persze, de annak tudom be, hogy már eleve feszült vagy tőle, hogy érzed, hogy nem fog menni, görcsölsz. Ha közösen utaztok el, akkor megpróbálkozhattok vele lassan, türelmesen, hosszú előjáték, hangulat, valami újdonság kipróbálásával esetleg.

Ha ezt kipróbáljátok és még mindig nem működik, mielőtt kiszállnátok a kapcsolatból, mindenképp próbáljatok párkapcsolati szakértőhöz fordulni, hiszen a gyerek miatt mindenképp megéri menteni a kapcsolatot, de erőltetni nem szabad. Az én szüleim is azért maradtak együtt, mert mi voltunk a bátyámmal, de gyerekkoromból szinte csak a vitákra emlékszem, meg ahogy szét próbáltuk őket már nagyobb gyerekként a bátyámmal választani. Párom szüleivel is hasonló volt.

2014. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én megcsaltam akkor magához tért és azóta jól megvagyunk
2014. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ha csak a szex a lényeg akkor minek neked párkapcsolat.

a dolgokat meg kellene beszélni, aztán megoldani a problémákat. ennyi lenne a titka.

2014. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. Nekem nem lényeg a szex. Pont ez a baj. Gondolom te sem várnád el a párodtól az önmegtartóztatást. Vagy néznéd jó szemmel ha eljárna kvázni, szeretőt tartana. Én sem szeretnék hazugságban élni, félred.gni, fiatalok vagyunk még ehhez. A gyerekemtől sem választanám el az apját ha nem muszáj, hisz imádják egymást...Szeretném megoldani, de a beszélgetések és próbálkozások eddig nem vezettek sikerre. Vártam sikersztorit olyantól akinek már sikerült a lehetetlennek tűnő. Nem észosztást olyantól akinek gőze sincs a dolgokról.
2014. jan. 27. 14:28
 9/14 anonim ***** válasza:
mi megoldottunk minden gondot, ami a távolságból, korkülönbségből, eltérő nézetekből adódtak. mindent. és jól megvagyunk.
2014. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ötös vagyok, az én válaszomra nem reagáltál, pedig szerintem az nem észosztás volt, hanem tanács. :)

A saját párkapcsolatom más helyzetben, de volt szakadék szélén. Nem éltünk még együtt, keveset láttuk egymást, sokat veszekedtünk, anyagi gondok is voltak, de szerettük egymást, ilyenkor türelmesek voltunk, mert tudtuk, hogy majd rendbe jön minden, és pár hét után minden jó volt újra. :) Ez más szituáció tehát azért eléggé, de azért elmeséltem. (Amúgy azóta összeköltöztünk, és azóta minden tökéletesen a helyére került.)

2014. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!