Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy neki soha nem lesz párkapcsolata az életben? L19

Figyelt kérdés

Az egész életem egy rakás szerencsétlenség. Mintha követne, és mindig megtalálna a balszerencse... a sulitól szinte tiszta ideg vagyok, félek a vizsgáktól, hogy megbukok. Pedig minden álmom elvégezni egy ilyen sulit. Viszont ez teljesen kihat a személyiségemre, a hozzáállásomra egyes dolgokról. Mintha belém lenne programozva az, hogy taszítsam el magam mellől az embereket... ezért sem tudok ismerkedni. Egyre feszültebb vagyok, frusztráltabb, ráadásul tipikus ez a stresszelős típus vagyok. Elvagyok szokva az emberektől, nincs időm, ráadásul lusta is vagyok barátkozni, mivel a régieket

egyre jobban kezdem elveszíteni... sosem volt még párkapcsolatom, szerintem az összes fiú szemében egy kis szürke egérnek vagyok titulálva. Ráadásul egyre jobban kezdem kizárni az érzéseimet, sokkal inkább az ésszerűségre törekszem, még ha másnak az fáj is... tipikus karrierista hozzáállás... ami sokak szerint undorító. Azt hiszem, kezdek ilyenné válni, és

megutálni az embereket, meg az egész életet, és csak saját magamra gondolni. Néha úgy érzem, egy jelentéktelen ember vagyok, akinek semmi sem jön össze... és egyedül fogok megrohadni. Lehet rinyálás, de nem annak szántam, se önsajnáltatásnak... csak kíváncsi vagyok, más is van-e így, ilyen helyzetben.


2013. nov. 27. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok.
2013. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Alkalmanként vannak ilyen érzéseim, de remélem, hogy lesz.. 21/F
2013. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen. F20
2013. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább változtass a gondolkodásmódodon. Tud le a vizsgákat és szüless újjá. Menj el fodrászhoz, szerezz be nőiesebb ruhákat, menj el kozmetikushoz, masszázsra. Beszélgess csoporttársaiddal, próbálkozz kapcsolatokat építeni. Ne azzal foglalkozz, hogy mások is vannak e hasonló helyzetben, hanem változtass, mert pár év és teljesen elborul az agyad. Vagy egy macskás öregasszony leszel, ha kibírod. 19L
2013. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Amióta lett párom, azóta enyhült egy kicsit, de érzem, hogy ha elveszíteném, akkor minden visszakerülne a régi kerékvágásba.
2013. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen, más is van még így, nem vagy egyedüli. Igaz, már pár évvel idősebb vagyok, de ugyanezt érzem, hogy nem fogom megtalálni az életben az igazit. Egyedül a munkám tölti ki valamelyest az életem, de borzasztó dolog minden nap végeztével egyedül a négy fal között leheveredni, és reggelente a mély csendre ébredni, hogy senki nem ölel át, és nem kíván szép napot, nem vár haza. Ne várj karrieristává

27F

2013. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám,hogy szerintem soha többet nem lesz párkapcsolatom.:D
2013. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
igen így éreztem úgy hogy már volt kapcsolatom de igazából egyik kapcsolatba se szerettek.. és most még is lett pedig már 2 éve nem volt.
2013. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzem ezt. Néha persze elkezdek reménykedni, de ennek rendszerint hamar vége. Mondjuk én idősebb vagyok, szóval az én helyzetem talán még rosszabb, de nem tudom, mit tegyek. Nem jött össze semmi, teljesen elkeseredtem, nem látok semmit, ami segíthetne ezen a problémán. 29/F
2013. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez szinte lehetett volna az én kérdésem is, bár gondolom nem sokat segítene, ha melletted én is el kezdenék rinyálni :/

18F

2013. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!