Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van-e esély esetleg, később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esély esetleg, később újra együtt lenni, mint egy pár? Két éves kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés
Barátnőm most szakított, mert elvileg többször voltam bunkó, és ezek így összegyűltek. Mindig bocsánatot kértem, amit el is fogadott. Változtattam a viselkedésemen, de erre csak azt mondja, "hogy nem baj". Szakítani akart, aztán szünet lett belőle. A szünet alatt, nálam aludt és meg is csókolt és ezek után is szinte mindig találkoztunk és jól éreztük magunkat, majd benyögte, hogy nem szeretné folytatni, de elveszíteni sem akar. (mozi, találkozások stb. ) A legrosszabb az, hogy neki számítanak a barátai véleménye és inkább azokra hagyatkozik, mint a saját érzéseire. Szerintem, ha ők nem lennének, akkor tuti nem szakított volna, mert azt hiszi ha megbocsát, akkor ő egy lúzer a barátai szemében. Egyébként mindennap rám ír valamilyen formában. Amikor szakított, ő jobban sírt, mint én.

2014. febr. 14. 03:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talált egy másik pasit, hagyjad a francba. Ez csak színjáték. Vagy csinálhatod azt is, hogy rohansz utána, mint egy kiskutya, ő meg jól szórakozik majd rajtad. Így akarja magát bebiztosítani, hogyha netán a másik pasi mégsem jönne össze neki, akkor vissza tudjon menni hozzád.
2014. febr. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

de elveszíteni sem akar. (mozi, találkozások stb.


Ingyé mozi mindig jól jön.


Hagyd a fenébe, szót sem érdemel.

2014. febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szakítás után közvetlenül mindenkinek az a legjobb, ha minden kapcsolatot beszüntettek.

Később lehet barátként közeledni, ha ez mindkettőtök vágya, de csak azután, hogy az érzelmek eltűntek mindkét félből.

2014. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nincs más pasi, mert minden mozzanatáról tudok, és amúgy se olyan. És nem is a pénzről szól. Mert felesben fizettünk mindig. Csupán velem akar lenni néha napján. De nekem, nem tudom hogy menne ez a "barátság dolog".
2014. febr. 14. 11:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem megy, akkor nem megy, nincs mit beszélni erről tovább. Nem találkoztok, nem maradtok semmilyen kapcsolatban, akármit is mond a volt barátnőd. Most magadra, a saját boldogságodra kell gondolnod, nem arra, hogy ő szívesen van veled.

Volt rá lehetősége, nem élt vele, kész :)

2014. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De én se tudnám csak így elengedni, mert az egész dolog pár nap alatt történt, nem volt semmi előjele, és hiszek benne, hogy újra lesz valami, csak nem tudom hogy álljak hozzá a dologhoz. Szarjam le, vagy néha azért beszélgessek meg találkozzak vele? Ő kijelentette, hogy nem akar elveszíteni, meg szeret csak nem hisz benne, hogy megváltoznék.
2014. febr. 14. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akar elveszíteni, akkor azért neki kellett volna tennie -> pl nem elhagyni téged.


Szépen, nem bunkón mondd el neki, hogy szeretnéd, ha nem írna rád, csak ha életveszélyben van. Te tovább akarod élni az életedet, ha ő úgy döntött közös jövőtök szerinte nincsen, azt te tiszteletben tartod, de cserébe ő is tartsa tiszteletben a te döntésedet, hogy nem akarsz többet beszélni vele, mert nincs miről, nincs értelme.

2014. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De én mindenképpen folytatni szeretném, mert az egy különleges a sok közül.
2014. febr. 14. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért tetted fel ezt a kérdést, ha te már úgyis eldöntötted, hogy mit akarsz? Helyes, fussál csak utána, milyen boldogok is lesztek majd az 5000ezredik szakítás után is, de biztos neked van igazad.
2014. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezt úgy hívják,hogy külső tényező hatására történt szakítás.

Ami reméltetőleg hangzik,csak az a baj vele,hogy ugyanúgy nem tudod megváltoztatni az egész környezetét,mintha csak más indokból történt volna a szakítás.

Én 7év együttélés,komoly "felnőtt emberes" kapcsolat után jártam sokkal szarabbul mint te.Második éve reménykedem reménytelenül a semmiben.Azt hiszed vissza tudtam szerezni? Hát nem! Pedig az már emberfeletti áldozat volt amit hoztam,de semmi...És mindig újra és újra próbálkozás,hátha,de semmi...

2014. febr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!