Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Unom már a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sempronius89 kérdése:

Unom már a barátnőmet, de ezen kívül nincs ok amiért szakíthatnák vele mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Ő egy rendes aranyos kedves csaj, de sajnos rettentően unalmas már számomra, emiatt már többször meg is csaltam, amit szegény nem is sejt, mert mindenkiről csak a jót feltételezi.


Nem folytathatom ezt tovább tudom, de nem akarom őt bántani.



2014. febr. 18. 11:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Degenerált, vagy 7-es. Remélem egyszer bepróbálkozol majd ezzel, de nem fog sikerülni lebuksz és mehetsz a sittre feleségnek.


Más tudom hogy ezt nem folytathatom tovább, de egyszerűen nem akarom bántani még akkor sem, ha tudom, hogy ami most van rosszabb, mint a szakítás a számára.


Vacak ember vagyok ő talán az egyetlen, aki sohasem bántott erre én bántom őt.

2014. febr. 18. 11:47
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most mint évekkel később... Minden egyes nappal több időt rabolsz az életéből.
2014. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vacak vagy.. mindig úgy tégy, ahogy mástól is elvárnád.. te sem szeretnél gondolom egy hazug kapcsolatban lenni, megcsalva stb.
2014. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg neki, hogy már részedről elmúlt a szerelem. Szereted, mint ember, de már úgy érzed nem tudnád úgy szeretni, mint az elején.

Akár mondhatod, hogy nagyon sajnálod, és hogy nem akarod megbántani...de neki is úgy lesz a legjobb, ha ennek most vége lesz.

Majd talál magának olyat, aki majd viszont fogja szeretni. A leírtak alapján egy nagyszerű lány lehet, és megérdemel egy rendes fiút maga mellé, akinek ő lesz a mindene.

Szerintem nem illetek össze...és biztosan meg fogja találni a párját. Egyszer biztosan.

2014. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
undorító vagy..azért unod, mert sosem szeretted igazán+ még meg is csalod..meg se érdemled..dobd ki minél hamarabb..mond el neki őszintén mi történt remélem megtalálja majd azt a fiút aki tényleg megbecsüli és igazán szereti...csoda, hogy nincs lelkiismeret furdalásod..
2014. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%

Mond meg hogy megcsaltad, ha volt pofád megtenni. És ezzel nem lesz gond, mert ő fog kidobni ha van esze. De gondolom nincs hozzá bátorságod...


Ennyit arról hogy a nők a szemét r..cok, a pasik meg nem találnak rendes aranyos lányt...(csak mert mostanság ezért sírnak itt gyik-en a pasik...:D)

2014. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Hát először is egy helyes írási szótárt mert hát nem szakítanák hanem szakítanék.Másodjára pedig már az első megcsalás után el kellett volna mondanod neki mi is történt nem pedig hülyíteni....vég kép hogy azon tulajdonsággal rendelkezik hogy "mindenkiről csak a jót feltételezi"/naiv.Úgy hogy hajrá SZEMÉLYESEN mondd el hogy meg csaltad nem is egyszer és vállald a következményeket. Aztán már szerintem nem is kell majd meg indokolnod a szakítást.
2014. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es a helyesírási szótárat te is lapozd fel, mert mondjuk a végkép-et egybe írjuk.
2014. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor ha már itt tartunk lapozd fel te is, mert még ráadásul két p-vel is írjuk.
2014. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!