Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vagyok ekkora hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ekkora hülye?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakitott velem a barátom.Kezdtem magam rajta tultenni, kerestem mást, de csak hogy elfelejtsem. Multkor eljott hozzánk mert régota ismeerjuk egymást és barátok vagyunk, megcsokolt, valamiért nem merem soha visszacsokolni, pedig már nem vagyok szuz sem :/

Pár napja visszatért visszatért az exem, hogy sajnálja, hogy vége lett. ez tisztára osszezavart.

Ma volltam kint sétálni a ,,Barátommal,,. lett volna lehetoség arra h csokolozzunk, de én valami miatt megint féltem. Nagyon jol érzem vele magam. Most nem tudom h mi lenne a jo. a ,, barátomat,, nem akarom megbántani, de én még szeretem az exem..Most mi lenne a helyes?

17L



2014. febr. 26. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Az, ha mindkét szerencsétlent békén hagynád.
2014. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyes lépés az lenne, hogy amíg egy ember érzelmileg nincs készen egy értelmes kapcsolatra, addig nem kezd bele. Persze a mai fiatalság egészen más. Olyanok mint az amerikai rendőrök. Először lőnek, aztán kérdeznek. Először kúrtok, aztán bánkódtok.
2014. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

menj vissza az exhez. de várasd meg. szakíts előtte az új barátoddal. féltékennyé tevés ebben az esetben nem menő.


de katonás tanácsok:(

de én azt mondom, hogy ha hibázott, és többet nem akar, én meg szeretem, akkor legyünk együtt, de ez nem jelenti azt, hogy zsinórban ugyanezt a kirúgást kérem még sokszor. hanem vigyázzon magára.

2014. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Spongli k? Pls...
2014. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!