Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elegem van már a nőkből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már a nőkből. Miért kell ilyen hülyének lenni?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Volt már jó pár kapcsolatom, de ebből egybe volt az hogy én kiszálltam az egészből, mert sok volt. Legutóbbi esetben boldogan vígan megvagyunk, minden klappolhatna akkor " én nem éltem ki magam" viszlát. csak úgy lazán, engem kellet megforgatni a szarba aztán saját magát is. Korábbi kapcsolatomnak egy 1000 km-ről jövő ex barát vetett véget vagy jöttek a hasonló hülyeségek és egyszerűen már sok. Én próbálok megadni midnent jópofát vágni, programokat csinálni, meglepetéseket szervezni stb, könnyíteni az életén erre ezt kapom folyton, nem hogy viszonzást ezt. Egyszerűen nem kell az aki tényleg mindent tud nyújtani? Mert hogy te a férjem lehetnél bla bla bla, de nem erre van szüksége egy nőnek? Egyszerűen többet adni képtelenség és nézem azokat a szar arcúakat akik úgy beszélnek a barátnőjükkel ahogy egy ellenségemmel sem tenném, vagy szétcsalják őket, vagy mindent megtiltanak nekik és alfahímek. Az bezzeg menő és utánuk döglenek.. Unom már nagyon ezt.


22/f



2014. márc. 5. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem minden nő ilyen. Te sajnos mindig kifogod a ribiket.
2014. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden no ilyen 27/f
2014. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Attól hogy az 3 csaj akivel együtt voltál elhagyott nem kéne minden csajt hülyézni, r*bancozni
2014. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy 3 :) volt az több is. :D
2014. márc. 5. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Akkor ott a példa, legyél te is alfahím, csináld te is azt és te is menő leszel és imádni fognak a 3,14csák téged is :)

no comment...

2014. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Hé, nyugi. Tényleg nem minden nő ilyen. 22 évesen még kipróbálhatod a többit is. Merre laksz?
2014. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pest:)
2014. márc. 5. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

1. Rosszul választasz.


2. A nők általában az alfahímek után döglenek, aztán a már megfogant utódot a magadfajtákkal neveltetnék fel. Evolúciós alaptétel.

2014. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem minden nő ilyen.

De ha tizenéves és a húszas éveik elején járó lányokkal állsz rá, akkor már bocs, de min csodálkozol, hogy még nem akarnak elkötelezve lenni egy életen át senki iránt? Én is azt mondom, hogy a tizenévesek, a húszas éveik elején járó lányok, éljék ki magukat, szórakozzanak, legyen több kapcsolatok, mint ragadjanak le egy mellett évekig, aztán majd férjjel, meg 3 gyerekkel az oldalukon jöjjenek rá, hogy ja, én még nem éltem ki magam.

És nem kell túl kombinálni sem a dolgokat, a nők szeretik, ha foglalkoznak velük, szeretik, ha szeretik őket, de azért a ló túloldalára sem kell átesni. Teret kell nekik is hagyni. És nem agyonszeretni, meg úgy állni az adott kapcsolathoz, hogy hú, majd te leszel a feleségem, meg a gyerekeim anyja. Ha majd elég komoly lesz hozzá az adott lány, ha majd ő is úgy érzi, hogy eljut oda, akkor majd lehet komolyan tervezni.

Mert igen, előbb-utóbb a lányok is férjet szeretnének, na de azt majd egy bizonyos korban.

Én magam 16-17-18 évesen úgy kiéltem magam, hogy én magam 18 és fél éves korom óta ugyanabban a párkapcsolatban élek, amiben feleség vagyok és anya, de nem mindenki ilyen felfogású és gondolkodású. Én erre vágytam, de azért egy jó néhány éve együtt voltunk már, mire idáig eljutottunk. Eleinte csak egy kapcsolatot szerettem volna és nem egyből életre szóló elköteleződést. Az alakult magától.

Szóval nyugi, olyan lányt keress, aki hasonlóan érett gondolkodású, mint te. Nem alapvetően a nőket okold, csak mert nem jól választasz!

2014. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak bánt, hogy ő is így gondolta ahogyan én. Oké persze élje ki magát (bár én ilyennel sosem szakítottam volna hogy nem éltem ki magam, de mind1). Most ha elsőre talált valakit akinél több időre lelehetne horgonyozni nem azt mondom, hogy én feleségül akartam venni, szó sem volt ilyen hülyeségről ez csak az ő fejében fogant meg.. De egyszerűen ezt látom mindenhol és ez szörnyű nap mint nap mennek tönkre kapcsolatok ilyen baromságok miatt. Megmagyarázhatatlan baromságok miatt.. Nem érezném magam többnek attól, hogy másik 9 csajt megkúrok részegen, majd lehányom őket. Sőt én pont hogy kevesebbnek, mert kihasználtam őket és semmi értelme nem volt az egésznek, csak ürítettem. Hú de jó.. Ez aztán az élet.. és ez bánt.
2014. márc. 5. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!