Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Szóval semmi nem történt,semmi bajom vele,egyszerűen nem vagyok kész egy kapcsolatra,és úgy érzem nincs időm ezzel foglalkozni,és -akármilyen önzően hangzik-szeretnék egy kicsit magamra és a barátaimrai koncentrálni.

Nem akarok ilyen klisés "nem a te hibád" "elem van a baj" és "szeretnék a karrieremre koncentrálni" szarokkal jönni,habár nagyrészük elég szépen fedné a valóságot. Mit mondjak,hogy ne bántsam meg,és megértse,hogy nem az ő hibája,és ő mindent jól csinált?



2014. márc. 16. 02:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mond neki, hogy ennyi.. és kész. :D
2014. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, a 6os választ hogy kell pontosan értelmezni, hogy ő ezt egy lassú folyamatként képzeli-e el, mert ugyan én is nő vagyok, de az ilyen lassú folyamatos szakítások szerintem a legkegyetlenebbek.

Nem azt mondom, hogy legyen derült égből villámcsapás,

de ha már egy ideje így gondolod, akkor nyilván érzékelhető is volt ez a viselkedéseden.

Szerintem mondd meg neki, és magyarázd el, hogy nem az van, hogy más lányt érdekesebbnek találsz, hanem hogy egyszerűen nem akarsz kapcsolatot és kész, senkivel.


Mindenképpen meg fogod bántani, de ha hetekig-hónapokig elnyújtod a szakítás folyamatát, akkor a teljes kétségbeesésbe kergetheted,mert pont, hogy minden taktikát be fog vetni, hogy visszaszerezzen, és persze eredménytelenül. Ez nagyon rossz lenne az önbecsülésének.

Mondd azt is neki, hogy ő mindent jól csinált. szerintem ez nem árt, ha elmondod. mert magában fogja keresni a hibát amúgy.

2014. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12: Nem, én ezt egy többmondatos - SZEMÉLYES, SZEMTŐL SZEMBEN! - beszélgetésnek gondolom, min. 20 perc. És ha van lépcsőházi gondolat még, esetleg azt - ha nagyon, nagyon távolságot akar tartani a szakító fél -, akkor már csak írásban megbeszélni például.
2014. márc. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!