Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak ezért a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ezért a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Tegnap megnyitva hagyta előttem az fb chatét,én meg belenéztem , tudom ez nem volt szép dolog... De úgy voltam vele, hogy derüljön ki most aminek ki kell. Lényegében annyi volt, hogy az exét még mindig drágámnak szólítja meg úgy írogattak mint ha most is együtt lennének, nosztalgiáztak hogy régen menyit meg milyen jókat hemperegtek. Teljesen elvoltam keseredve ez után, olyan érzésem volt hogy minek van ez a lány velem egyáltalán. Amúgy az exének is van barátnője és 6 éve már hogy vége van köztük. Mi barátnőmmel nem régen költöztünk össze.


Szerintetek?


2013. szept. 23. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A kutakodás szemét dolog.

Mondjuk már akkor szakítani kellett volna amikor nem bíztál benne.

2013. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szemét dolog ez is egy tény. Bíztam benne, csak az ember kíváncsi... De most tekintsünk el ettől.
2013. szept. 23. 15:32
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Na ezért nem kellene nekem olyan barát, akinek már volt előttem valakije...
2013. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ez a duma hogy a kutakodás szemét dolog...nevetséges.miért lenne szemétség?jah mert a csaj nem szemét mi?

szerintem dob a csajt,mert ez nem normális.még érez az ex iránt,sőt lehet volt is köztük valami azóta..hagyd a fenébe.én ha szeretnék valkait az exemmel nem beszélgetnék így..

2013. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt köztük semmi kiderült volna ... Most 250 km- re lakunk az exétől. Mind kettőnknek új munkahelye van , új élete... Nem tudom hogy megéri e ez miatt mind ezt eldobni. Csak azóta fura érzések vannak bennem.
2013. szept. 23. 15:36
 6/13 FTeki válasza:
Szerintem is dobd a csajt mert ha szeretne vagy tisztelne nem csinálna ilyet a hátad mögött. :(
2013. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
még ha nem is volt köztük semmi.akkor is dobd! mert ez nem normális,hogy így beszélget vele. akkor csak azért nem volt még semmi,mert a pasi nem akarta..mondd el neki,és küldd el a fenébe!találsz jobbat
2013. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szakítani kell. 10 perc áll rendelkezésre a ház vagy lakás elhagyására. 9 perc 50 másodperc a személyes tárgyak összepakolására, maradék 10 másodpercben letenni a kulcsokat az asztalra, és az ajtón távozni. Hiszti nélkül! Ezek után hol fog lakni, ez már nem a Te problémád.

Csak keményen!

2013. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
èn biztos szakìtanèk a helyedben!
2013. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

lehet csak játszadoznak, hogy feldobják a mindennapokat, lehet semmi félnivalód nincs.

Ezt kicsit látnod kellene rajta, hogy van probléma a saját kapcsolatodban vagy nincs?

Ha nincs és semmi pénzért nem hagyna ott téged, akkor hagyd, élje ki magát kicsit chateléssel.

2013. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!