Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 2,5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2,5 éve vagyunk együtt, és minden nap veszekszünk. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Minden áldott nap veszekszünk, de már a kis dolgokból is elefántőt csinálunk. Nem tetszik benne, ahogy sokszor megszólít, ahogy beszél velem, mert bunkónak találom, és hiába szólok neki először normálisan, nem ért belőle, igaz nekem is van hibám, mert én utána a többszörösét visszaadom neki, szóval bunkóbb vagyok mint ő. De ha meg normálisan beszél velem nincs semmi gond. Ráadásul a barátaim is mondják hogy bunkó, szóval nemhiszem hogy csak bemesélem magamnak a dolgokat. Ez az állapot amúgy már 1 éve megy folyamatosan. Szerintetek mit tegyek? Válaszokat előre is köszi
2013. máj. 23. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen, én reptetném a helyedben.
2013. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen párt és habár a srácot se kell félteni de a csaj mindenen túl tesz bunkóságban. Ha véletlen velük vagyok és elkezdik a műsort én érzem magam kellemetlenül.

Mindig azon agyalok miért is vannak együtt ha ilyenek egymással. Szerintem próbáld meg helyrerakni ezt a problémát és ha nem megy akkor ne erőltessed tovább hanem keress egy kedves lányt aki veled sem bunkó és neked sem kell azzá válni, hogy megértsétek egymást. Előfordulhat, hogy összekaptok de ha napi szinten akkor az már gáz.

Mostanság a fiatalabb csajok beszélgetését hallgatva néha elcsodálkozok, hogy már az építőmunkások legalja is magasabb beszédkultúrával és stílussal rendelkezik némelyiknél... (tisztelet a kivételnek! bunkók voltak vannak és lesznek nemtől és kortól és miegymástól függetlenül)

2013. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem igaz, amit mond, ne vedd magadra... Meghallgatod, elmondja. Ha igaz, amit mond, nyugodtan vedd magadra, az a változás előremutató lehet. Meghallgatod, elmondja.


Ha apróság, nem fontos, akkor meghallgatod, elmondja, aztán rövid kínos csend után nyugodtan kiröhögheted, mert nagyon hülye.

2013. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 SevN ***** válasza:

Szia!


Most mérlegelned kell.


Megéri a szenvedéseket?


Ha nem, add fel, engedd el, nem szabad ragaszkodnod ahhoz, ami már elmúlik, hagyni kell elmenni, hogy Te tovább élj. Amúgy bele is halhatsz, a szó szoros értelemben, szal lépj.


Ha megéri küzdeni érte, akkor változtatnotok kell. Sokat vagytok együtt? Ha majdnem mindennap, javasolnék szüneteket, pár nap, 1 hét, stb...Akkor majd az újra találkozás pillanata csodákra lesz képes. Ha meg bunkónak gondolod az aktuális megnyilvánulását, mondd el neki, azonnal, abban a pillanatban, ne később hánytorgasd fel! Ja, és Te NE legyél bunkó, legyél kedves és aranyos, ne süllyedj le a szintjére. Azt kapsz, amit adsz! Ha nem ért belőle, akkor hagyd ott a beszélgetést, de ne sértődötten, csak mond meg neki, hogy nem akarsz így kommunikálni.


Látom, hogy megy az, ha normálisan viselkedik Veled. 2,5 év még nem annyira sok, még rengeteget fog változni a kapcsolatotok. Ha már egyáltalán nem működik semmi, de elég erős a kötelék, akkor próbáljatok ki egy kis szünetet, 2 hét, 1 hónap, lehet 180 fokos fordulatot vesznek majd a dolgok ;)


Üdv,

SevN

2013. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetlen egy esélyed van. Leültök egyszer amikor sok időtök van, és mindent megbeszélte.
2013. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek próbalkoztam már azzal hogy nem vagyok vele bunkó, szólok neki, erre az ő reakciója szó szerint "neked mindíg minden bunkó" természetesen ezt is üvöltve mondja. Próbalkoztam azzal is hogy egy hónapig nem is találkoztunk csak hébe hóba beszélgettünk telefonon. Utána egy hétig nem volt semmi és kezdődött előről minden. A saját szülei is küzdenek ezzel a problémájával, illetve az én szüleimnek se tetszik ez. Amúgy nem lakunk együtt egy héten kb 3 4 szer találkozunk. Szóval szerintem ez elég. Komolyan mondom próbalkoztam már mindennel, még azzal is hogy ha veszekedni kezdünk rögtön sex de még ez sem jó. Egyszer próbáltam elhagyni, de folyton hívogatott kijött hozzám, könyörgött hogy béküljek vele, és én kibékültem vele, akkor is egy ideig okés volt minden, aztán megint elkezdte. És amit még szeretnék kérdezni, hogy vajon ez megszokás vagy szerelem. Az a helyzet ez az első komolyabb kapcsolatom. És hát én szeretnék majd gyereket stb de félek h ha ez így folytatódik, nem én hanem a gyerekeim szenvednek miatta.
2013. máj. 23. 09:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan lányismerősöm (a barátnő szót enyhén túlzásnak tartom), aki folyton támadott... ő így védekezett. Én türelmesen elmondtam amit akartam, ő meg felfújta magát akár egy pulyka, és csak ömlött belőle a rikácsolás. Aztán mikor már érzékelte, hogy kb 5-6 percig nem szóltam hozzá, akkor észbe kapott.
2013. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hogy szerelem vagy megszokás ez? Én az utóbbira tenném a voksom, de majd megmondod Te. Az elején milyen volt (azt mondtad 1 éve megy ez)? Lehet, hogy szeretetből ordibál Veled, ki tudja:) Te ragaszkodsz valamiért a csajhoz, és ezt is megértem, de a leírtak alapján már sok mindennel próbálkoztál, és lehet itt lenne az idő a váltásra? 2,5 év még nem sok feladni, mint egy egész életet leélni (ha egyáltalán túléled) kínok között. Ha hosszú távon boldog szeretnél tenni, akkor most erőt veszel magadon, és kidobod.


Üdv,

SevN

2013. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Destruktív emberekkel ne társulj szerintem. Majd ha magánál lesz, nem végletekben üvöltözget, hanem erőt vesz magán, szokásává teszi, hogy kellő tisztelettel és szeretettel, együttesen veled akarja megoldani az összekülönbözéseiteket, akkor azt mondom, tévedtem.
2013. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap találkoztam vele egy jó 5 órás beszélgetés után megállapodtunk abban h tartsunk egy kis szünetet. Ne találkozzunk ne beszélgessünk stb neki nem tetszett az ötlet, de én ragaszkodtam hozzá. Ennyire könnyen nem akarom eldobni ezt a 2,5 évet. Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat, sokat segítettetek. Még 1* köszönöm, és remélem ti nem kerültöl ilyen helyzetbe. :)
2013. máj. 24. 04:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!