Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Le akar rázni a barátnőm?

most hétvégén találkoztunk volna (az előző 3 hétben nem tudtunk, 2 hétig beteg volt, utána meg nekem úgy volt munkám) de pénteken jött azzal, hogy ki kell pihennie magát, utána megy hozzá 3 diákja (németet tanít), szóval nem ér rá. És azóta eléggé lekezelő stílusban beszél velem, pl facen írok neki és csak tőmondatokban válaszol, vagy eltelik majdnem egy nap, mire válaszol. Jó, mondjuk kicsit én is kiakadtam, hogy eléggé sz-rul esik, hogy a párjára nem ér rá... 8 hónapja vagyunk(?) együtt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lerázás, szakítás, párkapcsolat, konfliktus

2014. márc. 17. 08:23  Privát üzenet  

A válasz
Beszéld meg vele hogy ez a problémád, próbáljátok meg megbeszélni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2014. márc. 17. 09:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mik a jelei annak ha a párod leakar rázni, vagy szakítani akar, esetleg titkol előled valamit?
Most csak le akar rázni, vagy tényleg bejövök neki?
Csak le akar rázni?
Ha egy fiú azt mondja, hogy semmi kedve, sem ideje barátnőre, akkor ezzel csak le akár rázni?
A barátnömmel már fél éve járunk. Csak egyszer feküdtünk le, de azóta a csaj nem válaszol nekem fészen nemir vissza sms-t és nem veszi fel a telefont. Most le akar rázni vagy ilyenkor mi a teendő?
Le akar rázni a barátnőm?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!