Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátom, de mérges is vagyok rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, Ő 17. Októberben jöttünk össze, az egész kapcsolat nagyon jó volt, soha sem veszekedtünk, sokszor találkoztunk, mindig jókat beszélgettünk és semmi bajunk sem volt egymással. Két hónapig tartott az egész, és egyszer csak közölte velem, hogy szünetet akar. Azt mondta, hogy ez a szünet a vizsgaidőszak miatt kell neki, és hogy van egy lány, aki megzavarta, és már pletykák is vannak róluk, hogy együtt járnak, de a fő ok a szünetre a tanulás. Ezzel nem is volt túl sok gondom, elfogadtam ezt a döntését, persze én nem akartam a szünetet, de beletörődtem. Lassan már három hónapja tart a szünet, én pedig kezdek beleőrülni, annyira hiányzik. Sok pletykát hallottam arról a lányról, akivel elméletileg járt pár hétig, de ezek szerintem tényleg csak pletykák, lehet, hogy naiv vagyok, de hiszek a barátomnak, mivel előre szólt, hogy már beszélnek róla. Egyik nap összefutottunk és úgy döntöttem, hogy rákérdezek, hogy mikor lesz végre vége a szünetnek, mivel már hiányzik, és úgy gondoltam, hogy két hónap elég volt már neki is, erre meg azt mondta, hogy májusig nem tud pontos időt mondani… Ez nekem nagyon rosszul esett, mivel már két hónapot is alig bírtam ki nélküle, nem gondoltam, hogy még májusig várnom kell. Újabban minden szombat délután együtt vagyunk, mivel közös barátaink vannak, és így együtt megyünk szórakozni, de már az is elég rossz, hogy ennyiszer látom, de jelenleg mégsem vagyunk együtt, nem ölelhetem meg, nem csókolhatom meg. Néhányan azt mondják, hogy ha igazán szeretem, akkor hiszek neki, hogy tényleg csak a vizsgaidőszak miatt van ez az egész, a pletykákat elengedem a fülem mellett, és májusig várok rá. Valaki szerint pedig pont, hogy túl hiszékeny vagyok, és észre kéne vennem, hogy másik csajjal kavar, és a szünet az csak a szakítás jele. Nem tudom, hogy mit csináljak, nekem szükségem lenne rá ezekben a hónapokban, most pont egy olyan rossz időszakon megyek keresztül, amikor a lelki támogatás rengeteget jelentene tőle. Mit tanácsoltok?

15/lány



2014. márc. 22. 09:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. most látom, hogy félreolvastam, hogy "nem ugyanabba a gimibe jártok". de attól még azt csak tudod, hogy gimibe jár, szóval innentől már ugyanaz a helyzet.
2014. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem ugyanabba a gimibe járunk, és ha jól tdom akkor kisérettségi vagy mi, de mondom hogy nem néztem utána hogy miféle vizsga lesz és mikor
2014. márc. 22. 10:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor már itt elromlott valami. Ha tényleg a párod, és szereted, érdekelne, hogy mi van vele, milyen dolgai vannak stb. Nem is neked kéne utánajárni ennek, hanem beszélgetni róla. Normális, egészséges párkapcsolatokban ez így működik.


Nekem nagyon friss a kapcsolatom, de már hónapok óta nagyon jó barátok voltunk, és így is mindent tudok róla. Tudom, hogy most csinálja a szakdolgozatot, tudom, hogy meddig kell leadni, hol tart, hogy halad vele, tudom, hogy meddig jár be suliba stb. Pedig tényleg nagyon friss a kapcsolatunk. Ő is ugyanúgy tud mindenről, mert nagyon sokat beszélgetünk.


Szerintem most állítsd választás elé. Mondd meg neki határozottan, hogyha szeret és akar valamit, akkor eddig volt szünet, és újra együtt vagytok, mert ha fontos vagy neki, meg tudjátok oldalni, hogy beszéljetek, találkozzatok. Ha pedig nem, akkor felejtsen el végleg.

Így csak saját magad hozod rossz helyzetbe..Mert így reménykedsz, de őszintén szólva, minek, ha úgy is látszik, mi lesz a vége.

2014. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem megcsalt téged ezzel a lánnyal, a semmiből nem kezdenek el arról pletykálni, hogy valakik járnak.. Csak aztán nem volt gerince elmondani. Ez a "vizsgaidőszak" indoknak pedig nagyon ciki, én egyetemre járok, párom is, itt azért rendesen tanulni kell a vizsgaidőszakban, mert mindketten nehéz szakon vagyunk, de mégis HETENTE tudtunk találkozni akkor is.. :D
2014. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem erdekled mar ot. Sajnalom, ertelmes lany vagy, irasodbol lejon ez. Aki akar, megoldast talal, aki nem, az kifogast. Ezt jegyezd meg Edesem. Remelem eros maradsz es nem csinalsz bolondot magadbol erte. Ha beszelgetnel, meghallgatlak barmikor. :-)
2014. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!