Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig fog még a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masina kérdése:

Meddig fog még a volt barátnőm kisfia hiányozni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ért véget a kapcsolatom egy lánnyal, akinek van egy 4 éves kisfia, akit egyedül nevel. Majdnem 1 évig voltunk együtt. Ez idő alatt megszerettem a kisfiát is nagyon, és ő is engem, összeszoktunk. Nem volt egy jó gyerek, de én sokat neveltem rajta és igazi szófogadó, aranyos kisfiú lett belőle. Nagyon hiányoznak nekem a mai napig, de főleg a kisfiú Volt már hasonlóban része valakinek? Furcsa megélni egy ilyes fajta hiányt, ezért érdekelne más véleménye is a témáról. Jó magam is már nagyon vágyom családra és gyerekre is, a korban is benne vagyok ilyen szempontból, hiszen már 30 elmúltam

#gyerek.exem.hiányzik
2014. márc. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Jó, hogy emlékeztetsz, hogy nem szabad megkedvelnem senkit.
2014. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Békében váltatok el? Esetleg felajánlhatod neki hogy leviszed a gyereket a játszótérre amíg pihen, vagy ha barátok is maradtatok akkor mondjuk közösen is levihetitek és közben dumáltok.
2014. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetne valahogy rendezni a kapcsolatot a hölggyel? Mi lenne, ha adnátok még egy utolsó esélyt magatoknak? Hiszen nem véletlen lehet ez. Ritka, nagyon ritka az ilyen jellegű kötődés.
2014. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindent nem szeretnék leírni

Bár tudom,hogy itt anonim maradhat az ember,de mégis....

A lényeg röviden annyi,hogy sokszor vesztünk össze és békültünk ki.Mind anyagilag,mind viselkedésileg összeférhetetlen a kettőnk élete,személyisége

Ő nagyon lekezelő ,hirtelen haragú és bántó is tud lenni

Nem tud normálisan emberi helyzeteket kezelni.Nincs munkája se végzettsége és nem is akar tanulni sem igazából.Én 100 kilométerrel odébb lakom,mint ő.

Neki van egy beteg anyja,aki miatt a falujában kell maradnia.Ezeket csak azért írtam le,hogy ez még plusz hab a tortán

2014. márc. 14. 21:40
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából én arra lennék kíváncsi,hogy aki "közületek" volt ilyen helyzetben mennyi idő után tudta elfogadni/feldolgozni

Illetve félek attól,hogy esetleg ,ha később családom lesz és saját gyermekem,akkor esetleg benne is az exem kisfiát fogom keresni.Persze,ha fiú lesz...

2014. márc. 14. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A sajátodban biztos hogy nem fogod őt keresni, mindenek felett lesz. Szerintem ez az érzés inkább annak a manifesztációja, hogy nagyon szeretnél már családot :)
2014. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!