Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe telt, míg szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt, míg szakítás után újra barátok lettetek az exetekkel? Egyáltalán lehetséges barátoknak maradni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pár hónap általában de nem mindig van ez az opció :/
2014. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Részemről mindig teljes ignorálás történt a saját érdekemben, hogy túl tudjak lépni...barátkozás nem jó ötlet csak a szenvedés elhúzása....
2014. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja szakítottam a barátommal, azóta nem is beszéltünk
2014. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én tavaly áprilisban szakítottam a barátommal, nem szépen váltunk el. Egyéb okok miatt facebookon letiltottam és telefonszámot is cseréltem. Novemberben kiderítette az emailom és írt, hogy béküljünk és én belementem. Igazából semmi érzelem nem fűz hozzá és a hátam közepére se kívánom a beszélgetéseinket. Ő szokott néha-néha rám írni, de az, hogy mi barátok legyünk egyszer az lehetetlen.
2014. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Általában soha nem leszünk barátok. Ez akkor opció ha kapcsolat előtt is erőteljes barátság kötött össze minket. Akkor egy-két hónap.
2014. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyik exemmel sem lettünk barátok. Mindig megbeszéltük, hogy persze, tartjuk majd a kapcsolatot, néha-néha beszélünk, barátok maradunk, satöbbi, aztán legfeljebb egy hónapra rá már egyáltalán nem beszéltünk, utcán köszöntünk, ha véletlenül találkoztunk. Szerintem ezt nem lehet, és annyira nincs is értelme minden esetben kivitelezni.
2014. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

én eddig 2 szakításon vagyok túl, az egyik esetben semmi összeveszés vagy ilyesmi nem volt, csak éreztük, hogy elmúlt a szerelem, és másnap már barátokként folytattuk a beszélgetést, semmi probléma nem volt.

a másik szakításom csúnyább volt, az utánam következő kapcsolatának ugyanis volt időben átfedése a mi kapcsolatunkkal... (enyhítő körülmény, hogy nem titkolózott, az első adandó alkalommal elmondta és szakított velem) de miután túl tudtam ezen lépni, jó fél évvel később újra kapcsolatba léptünk, és bár nem vagyunk túl közeli ismerősök, nincs harag köztünk.

19F

2014. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
miért akarnál a barátja maradni?
2014. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem maradtunk barátok mi sem, de néha beszélünk és akkor tök jókat, szóval nem megyünk el egymás mellett. első szerelmek voltunk egymásnak, szóval fontosak maradunk mindig is, de semmi több.
2014. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy exem akivel mai napig nagyon jóba vagyunk (7 hónapja szakítottunk)
2014. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!