Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe telt, míg szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt, míg szakítás után újra barátok lettetek az exetekkel? Egyáltalán lehetséges barátoknak maradni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én most ugyan nem szakításról, hanem visszautasításról beszélek, de talán lehet párhuzamot vonni.


Első esetben eléggé igazságtalan módon történt: el akartam mondani egy lánynak a helyzetet, de soha nem ért rá, soha nem ért rá, majd leirtam, többet nem jött válasz, csak 3 hónap múlva "kapcsolatban" lett. Na, ez az, amikor ha az utcán szembejön, átmegyek a túloldalra.


A másik már jobb volt, engedte, hogy mindent elmondjak, de mikor elküldött, 2 napig mégis rossz volt, azt hittem, többet nem akarom látni. De aztán végülis rendben van minden, igaz láttam összejönni mással, megint rossz érzés volt, dehát ennyi

2014. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 valakii69 válasza:
hát velem ugy volt hogy tavaj kimentunk nemetbe csereprogram alkalmábolm ott egy hetes kapolatom volt egy fiuval es most egy hete jottek megint de akkor mar en es o is tul volt rajta baratilag fogadtuk egymast elvoltunk:)
2014. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

khm.. hát egy hetes "kapcsolat" után nem csodálom, hogy könnyű volt

én inkább min. egy éves kapcsolatra gondolok, hogy azután mennyi időbe telt

2014. jún. 8. 21:19
 14/17 anonim válasza:
Nekünk a szakításunk óta működik a barátság (néha extrákkal...) :D
2014. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem vagyok vele barát. viszont a köszönőviszony megvan. :D
2014. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egy hetre ra mar ujra legjobb barikkent rohogcseltunk :D

Mondjuk 3x jartunk..

2014. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én egyikkel sem tartom különösebben a kapcsolatot. A legelső barátom próbálkozott, sokáig írogatott, de úgy voltam vele, hogy ha már a kapcsolatban sem működött a kommunikáció rendesen, akkor már utána sem az ő társaságára vágyom mint beszélgető partner. Két exemmel egyáltalán nem beszélek, és volt egy három éves kapcsolatom, azzal a sráccal szoktam párhavonta váltani egy-két levelet, hogy kivel mi újság.


25/l

2014. nov. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!