Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehetne e szakítani tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehetne e szakítani tőle?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves gyönyörű lány, igazi bombázó és szerelmes egy 40 éves férfibe akinek a barátnője 35 éves..igen ám, de 10 éve együtt vannak. Fejébe vette, hogy meg fogja szerezni, mert őrülten szereti.. Mit gondoltok a férfi lépne? Vagy hanyagolja a dolgot?
2014. márc. 20. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 20 évest pattintsa le a férfi... megérdemli. Mi az, hogy szét akarja őket szedni?? Normális??
2014. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
a 20 éves bombázó az a kérdező.
2014. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Osztálytárs nőmről van szó, néha meg is értem.. mert annyira szerelmes. Megígértem neki, hogy segíteni fogok amiben csak tudok, mert nagyon jó kapcsolatot ápolunk, de ez a helyzet más.. Még nem találkoztak.
2014. márc. 20. 23:58
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Vicces ez a sok apa komplexusos kislány :)
2014. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Uzenem a bnodnek h ha a pasinak o nem kell akkor a feje tetejere is allhat akkor se fogja oket szetszedni. Max csak lejaratja magat az olcso probalkozasaival. Neked meg ha van egy kis eszed akkor ne segits neki szetrombolni azt a kapcsolatot. Foleg igy h a csavo meg eszre se vette a bnodet. Majd legyel ott mellette ha pofara esik szerencsetlen es ugy kell osszekaparni.
2014. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne szakítsatok el egy 35 éves nő mellől egy férfit. egy 35 éves nő szerinted hol talál magának még egy férfit egy ekkora csalódás után?

tönkre lehet ilyennel rendesen tenni valaki(k) életét.

A 40 éves férfinak a barátnőd egy ágytorna lenne, nehogy azt hidd, hogy másra komolyan tudna venni egy 20 éves csitrit. Most azt hiszed, hogy felnőtt vagy 20 évesen, de egy 20 éves az gyerek a 40 éves szemében.

Ne segíts a barátnődnek, mert életeket tehettek tönkre, de tényleg.

2014. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Juj...nem valaszoltam a kerdesre. Nem nem lehet elszakitani a 40eves pasit a 35eves bnojetol. Ha minden ok a kapcsolatukban akkor nem
2014. márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszaitokat, én sem szeretném, hogy butaságot csináljon. Úgy tudom minden rendben van a kapcsolatukkal, tökéletesen működik. Azt mondta, hogy neki ez kihívás. Kíváncsi vagyok, hogy vagy boldog lesz vagy sírni fog. Mindenesetre pont az a fajta nő, aki tudtommal még visszautasítást nem kapott, lehet eléggé padlóra küldené. Igazából nem tudom mi fog ebből kisülni.
2014. márc. 21. 00:24
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

a farkát megkaphatja a barátnőd.

esetleg ha nagyon tele van a pasi és belefér az életébe,hogy lazán kitartson egy sulist-munkanélküli,jövedelem,egzisztencia nélküli csitri-akkor talán szóba jöhet a csere.

2014. márc. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tökéletesen látod, férfi nagyon nagyon szépen el van eresztve, barátnőm pedig még tanul. Látom átlátsz a helyzeten.. viszont nem nevezném emiatt csitrinek. Köszönöm a választ
2014. márc. 21. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!