Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem mer elém állni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer elém állni a párom? (szakítás)

Figyelt kérdés

Lassan kihűlt a kapcsolatunk, fáj nekem is neki is. De sajnos ez van, utóbbi hónapokban érezhető jelei voltak. Aztán most érlelődött odáig a folyamat hogy elhatározásra kellene jutni.


Ő mondta szeretne egyedül lenni, mondtam neki OK!... hétvégére (Pé-SZo-Vas) hazamentem, (hozzáteszem a saját lakásomból) vasárnap visszajöttem, úgy volt akkor megbeszéljük erre ír este hétkor hogy iszogat a barátnőjénél, és nem jön haza... Engem ez felbosszantott, most miért nem lehet leülni megbeszélni hogy kész, vége. De már hetek óta tart az "úgymond" nemtörödömsége... (pl: vasárnap a pénteki odarohadt milánói kacsintott vissza a konyhapultról) Nem takarít, elmondása szerint már nem érdekli, ilyesmi.


Az én agyamban is megszületett az elhatározás. Szakítsunk, költözz el stb. Én normálisan akartam szakítani, nem idegből de lassan fogy a türelmem. Most rimánkodjak neki? Fogd a cokmódat aztán húzz el? Nem akarok alpári lenni....


Én 26/F, ő 25/L



2014. ápr. 7. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell alpárinak lenni. Emberek módjára megbeszélitek, hogy vége. A lakás a tiéd, az emlékek közösek.
2014. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég flegma, szerintem ilyenkor lehetsz alpári nyugodtan, ne higgye már azt, hogy neki mindent szabad. Mondjuk elég madár dolog volt elmenni a saját lakásodból. Én, ha gondolkodni akarna, simán elküldtem volna :D
2014. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb össze fogtok futni, akkor normálisan beszéljétek meg. Nincs szükség évek után a balhéval elválásra, később csak megbánnád.

26F

2014. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem akarok én bunkó lenni, de nem igazán akaródzik más után rendet csinálni, főleg nem úgy hogy már jóformán nulla érzelem van, csak neki könnyű nem az ő lakása...
2014. ápr. 7. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
én neked adok igazat, a te tulajdonod a lakás az az egyik a másik az hogy az információ attól még közölve van hogy ő nem hajlandó tudomásul venni akár többszöri közlésre sem. ha betelne a pohár én biztos kivágnám az erkélyen a cuccait, zár lecserél ozt csókolom.
2014. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!