Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akar velem a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem a lány pont az eljegyzés előtt?

Figyelt kérdés
Hónap végén leszünk 2 évesek barátnőmmel, el szeretném az évfordulónkon jegyezni. Konkrétan nem mondtam, csak egyszer utaltam rá árnyalva. De múlthét eleje óta furcsa lett velem, távolságtartó lett és ha írok neki, tőmondatokban válaszol. Semmi szmájli, stb, holott rá pont az jellemző, hogy telerakja ":)"-al a szöveget. Sajnos hétvégén nem tudtunk találkozni, mert folyamatos műszakba raktak. Hogy lehetne helyretenni a dolgot? Ez nem az a lány aki a barátnőm, neki nem ez a stílusa. De nagyon szeretem, beleőrülnék, ha elveszteném, már a jeggyűrűt is megvettem. (Úgy terveztem, hogy 1-2 év múlva el is veszem feleségül, én még házasság párti vagyok)

2014. ápr. 8. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Honnan gondolod hogy szakítani akar? Attól hogy nem ír smájlikat, lehet csak rossz volt a kedve. Kérdezd meg van e valami baja, beszéld meg vele ha van.
2014. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Törd fel a facebookját, tuti lesz meglepi... Sajnos ilyenek a mai nõk nagy része.
2014. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha tenyleg ennyire szereted a csajt akkor kérd meg még ma a kezét
2014. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi a baja, mert úgy érzed, hogy pár napja nem olyan, mint korábban. Nem kell rögtön a szakításra gondolni. Bármi lehet. Lehet, hogy történt vele valami a munkában, suliban, otthon.
2014. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,ha nem ír az ember (szmájli)-kat minden mondat végére,a másik nem is tudja milyen a hangulata.talán inkább személyesen kéne beszélned vele.
2014. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de teljesen komolytalan, hogy el akarod jegyezni, 1) amikor ahelyett, hogy őt kérdeznéd (akár telefonon), itt teszed fel a kérdést; 2) még együtt sem életek és máris eljegyzés....?
2014. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szöszi lány ***** válasza:
6-os : Nagyon sokan jegyzik el a párjukat úgy, hogy nem élnek együtt...
2014. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ó, igen és szét is mennek még az esküvő előtt. Többségében.

A kérdező nagyon fiatalkának is tűnik.

2014. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehogy megkérdezd! Ő most nem vágyik rá, tehát nemet fog mondani és szakítás. Felejtsd el az évfordulós eljegyzést! Nem érdekel, hogy ez nagy álom vagy mi. Ha nem akarod őt elveszíteni akkor vársz még ezzel. Szóba se hozd a témát! Okosabb leszel, ha jóval később kéred meg a kezét úgy, hogy nem beszélsz róla előtte. Várj vele nem tudom mennyit, de várj. Nem akar még hozzád menni.
2014. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
29 vagyok. És igen nem itt kéne, de kicsit feldúlt vagyok, de ugyanakkor elhamarkodott lépéseket sem szeretnék tenni. Azért dobtam itt fel a témát!
2014. ápr. 8. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!