Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromal 4éve vagyunk együt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromal 4éve vagyunk együt decemberben volt az eljegyzés. Volt egy kiseb vita amit kicsit túlreagáltam és viszaadtam neki a gyürüt. De már akor megbántam. Nen hajlandó megbocsátani azt mondta kel a szünet h eldöntse mit akar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hogy hozam helyre?
2013. aug. 24. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Várd ki! Te szúrtad el, ez a következménye!

Én még lehet aznap bevittem volna az első zaciba, mert ez nem csak egy egyszerű hiszti amit elfelejt az ember idővel.

2013. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha időt kér akkor nem "kisebb" vita lehetett.

A kérdésedre normális válaszokat csak úgy tudnánk adni, ha tudnánk, mégis mi történt.

2013. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te miért erölteted ennyire az eljegyzést? De most komolyan:D
2013. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az vojt az egésznek a lényege h lelkileg nem voltam a topon és 1 kis törödésre és gyengédségre let volna szükségem de...
2013. aug. 24. 11:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem nem eröltetek semit
2013. aug. 24. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondold magadat kicsit a helyébe.. az, hogy eljegyzett azt jelenti, hogy el akar venni. Tegyük fel tényleg őszintén minden nyomás nélkül - nem családi kényszer vagy elvárás miatt- döntött úgy, hogy meg akar házasodni. Te pedig visszaadtad a gyűrűt..tehát azt mondtad, hogy nem mész hozzá..ergo ez visszautasítás. Elég nagy csalódás lehet ez még akkor is, ha megbántad. És hiába gondolják, a férfiak nem érzéketlenek egyáltalán. Nem szabad ennyire meggondolatlanul belegázolni a lelkébe, mert lehet hogy nem bocsájtja meg. Olyan ez, mintha hülyét csináltál volna belőle, vagy nem csak olyan hanem az is. Ha gyengédségre van szükséged, de nem azt kapsz ne veszekedéssel akard elérni, mert az egyenrangú a hisztivel. Te lennél azzal gyengéd, aki neked ugrik? Te ismered őt, te tudhatod csak, hogy mi segíthet vagy segíthet e valami egyáltalán. Szóval képzeld magad a helyébe, hogy érezheti magát, minek örülne lehet e nála menteni a helyzetet vagy sem.
2013. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
törődj a helyesírásoddal
2013. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!