Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brujitaaa kérdése:

Mi lehet az oka, hogy nem akar eljegyezni a baratom 4,5 ev utan?

Figyelt kérdés

En 23,ö 24 eves.mar kezdetek ota egyutt epitjuk az eletunket,2,5eve kulfoldon dolgozunk,kozos autonk van 3eve egyutt lakunk es jol kijovunk.jovore kozos lakast szeretnenk venni,,tehat eleg komoly!szerinte tul korai!?lehet nem is akar igazan?

Tudja,hogy ez nagyon fontos nekem, mert "csak ugy" nem akarom ezt tovabb csinalni,ha lehet hogy par ev mulva azt mondja "bocs,meg sem akarok veled maradni" es akkor annyi az egesznek.ez csak egy kis "biztositek" lenne. :-)

Mar gondolkodom,hogy elhagyom.talan nem o az igazi. :-(



2013. szept. 3. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ennyiből ezt most honnan tudjam?
2013. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
őőő Ha gondolkodsz hogy elhagyod, miért akarod hogy eljegyezzen? jézusom o.O
2013. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Szóval ő veled építi fel az életét, de elhagynád, mert nem kapsz tőle egy kör alakú fémdarabot.

Ő tervez veled, neked meg a papír kell.

2013. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Beszélj vele! Nyilván nem akarna közös autót, lakást, ha nem gondolná komolyan. Ennyi idő után már rákerdezhetsz nyugodtan, hogy ő hogyan képzeli a jövőt.
2013. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2013. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem bízol benne ennyire?

Csupán emiatt el akarod hagyni? Akkor ő tényleg nem az igazi.


A sztoriban, ennyi alapján te vagy a hülye, mielőtt félreértenéd.

2013. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

"lehet hogy par ev mulva azt mondja "bocs,meg sem akarok veled maradni" ...ez csak egy kis "biztositek" lenne."


Ilyen női logikával téged minden pasi át fog vágni!


Hallgasd meg anyám történetét a hazásságról és a biztosítékról:


Apám úgy 4 éve udvarolt édesanyámnak, veszettül, mert még a szülői házból is megszökött apámért. Aztán turbékoltak tovább. De aztán, hogy hogy nem anyám terhes fogamzás gátlás ellenére is és későn vett észre, így elvetetni már nem tudott. Persze a szülők és anyám jöttek, azzal ,hogy nem születhet a családba zabi gyerek, így apám nyomás hatására elvette anyámat. És én megszülettem törvényes gyermekükként. De a házasság úgy 2-3 év után mélyrepülésbe kezdett, mert apám még nem volt kész erre, és 6 év nyűg után végre elváltak.


Anyám is belátta, hogy a papír nem biztosíték semmire.

Ha a férfi menni akar menni fog.

Szerintem ti jobban össze vagytok láncolva, mint ha csak házassági papírod lenne. A srác fél autója és a közös lakás bérléssel nagyobb biztosíték van a kezedben, mint egy gyűrű. Mert a gazdasági dolgait, már nem mindenki bízza az élettársára, és ez a rendszer amiben most éltek, feltétlen bizalmat, és megbecsülést, tiszteltet és korrektséget kíván. Ennél többet nem is kívánhatsz.

2013. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

bocs, hogy hosszú volt. :)

Tömören: egy karika gyűrűvel kiszúrhatják a szemed. Ráhúzzák az ujjadra, hazudnak szépeket és ha nem kellesz már felbontják. Botottak fel eljegyzéseket a történelem során és házasságokat is, főleg a mi korunkban. Ez nem nagy mutatvány, ezzel nincs semmi biztosítva.


De az a gazdasági közösködés amiben élsz, az már sokkal többet elárul a kapcsolatotokról. Azt nem vállalja be az ember csak úgy, mert jó veled az ágyba. Hány ember íratja vagy felesbe veszi a lakását, a kocsiját a szeretőjével? Mert persze vannak ilyen hülyék is, de elég elenyésző számba.


Kicsit nézd, ne ilyen Disney rajzfilm szerűen a világot, hanem a valós értékek alapján.

Te rábíznád a vagyonod/életed felét a párodra, ha úgyse akarsz tőle semmi komolyat?

2013. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
# 5 nevettem
2013. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok, de felállna a szőr a hátamon, ha el akarna jegyezni. Na de mi még sulizunk, szóval.. sztem majd akkor jegyez el, amikor meglesz a közös lakás is. Mert most mire jegyezzen el? Mert van közös autótok? Na bumm....
2013. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!