Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után lehet fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után lehet fiú és lány barátság?

Figyelt kérdés
Én sajnos olyan típus vagyok, hogy előre gondolkozok ilyeneken. Holnap leszünk 2 hónaposak. És, nagyon nem szeretemném elveszteni őt meg semmi. Csak érdekelnek a vélemények.:))Mert ha pl nem leszünk együtt akkor nekem barátnak is kéne, mert vele mindent megtudok beszélni:)

2014. ápr. 14. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért kell egy nőnek állandóan gondolkozni. :/
2014. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Bocsi.:)

Nagyon szeretem és ő is.

Csak néha fenn akadok ezeken:(

2014. ápr. 14. 21:13
 3/12 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Attól függ, hogy ha szakítotok hogyan váltok el. Ha haraggal akkor nem, ha meg nem haraggal akkor igen.
2014. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most meg igy gondolod, de csak azert mert szereted. Miutan szakit egy par az esetek nagy reszeben latni es ismerni se szeretnek egymast, nem hogy baratkozni..
2014. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Intelligencia és vérmérséklet kérdése,mindkettő fél részéről.Nekem is van olyan exem akit látni sem bírok.Viszont az egyik legjobb lány barátom is az eggyik exem.Minden ugyanúgy maradt csak szex nélkül.
2014. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, még szex is!
2014. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
14/L
2014. ápr. 14. 21:18
 8/12 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

A szakítást elszenvedő fél biztosan bánatos lesz és annak nem fog jót tenni a barátság... Ezért szokták azt mondani hogy ha fiú-lány hosszú ideje barátok akkor ne kavarjanak bele kapcsolattal mert megromolhat a viszony közöttük.

Én is így éreztem egy 1.5 éves kapcsolat után. Elképzelhetetlennek tartottam hogy egyáltalán szóba álljak vele. Most már nemhogy elképzelni de határozottan szeretném is.

Azt mondom kell egy kis nyugalmi idő a szakítás után hogy a két fél nyugodtan tudjon beszélni. Ez a kapcsolat időtartamával valamilyen szinten egyenesen arányos.

Nekem a 1.5 év után kellett ehhez 2-3 év, hogy ne sértődötten tekintsek vissza rá hanem hogy meg tudjam köszönni azt a másfél év boldogságot.

2014. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztosan létezik ilyen. Nekem eddig csak olyan kapcsolataim voltak egy kivételével, amiknek ha végük lett, békében elváltak útjaink és nem maradtunk barátságban. Ezzel az egy nővel sem találkozgatok már, mivel vagy 150 km-re elment élni.
2014. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most ezt mondod, de hidd el, ha megcsalna, vagy csak szimplán másba szeretne belé, nem feltétlen akarnál vele bájcsevegni többet. Akkor sem, ha szeretnéd.
2014. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!