Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Már csak sajnálatból vagyok együtt a párommal. Ő az első barátom,és fogalmam sincs,hogyan kell szakítani úgy,hogy közben ne bántsam meg. ő azt mondja,napról napra szerelmesebb,én pedig egyre kevésbé. Sőt,igazából szerelmes nem is voltam. Csak tetszett,és felelőtlenül beleugrottam egy kapcsolatba,mert reménykedtem h egyszer megszeretem. Nagy butaság volt. :( -most viszont megtudtam hogy odáig van értem az a srác,akire eddig istenként,elérhetetlenként tekintettem. és most,ez a helyzet nagyon kínos,mert mindkettőjük az iskola társam. A srác (az "isten") azt mondta egy barátomnak,hogy kezdeményezni fog,miután szakítok. viszont részemről nagyon nagy érzéketlenség lenne,ha azonnal más srácok társaságát keresném. de elutasítani sem akarom. -nos,az első kérdés az lenne,hogy mit mondjak a barátomnak,ha azt szeretném hogy ne legyen megbántva/megsértve? a másik kérdés pedig,hogy szakítás után mennyi idővel lenne "tisztességes" ismerkedni a másik fiúval?

2014. ápr. 19. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted, ne áltasd tovább, semmi értelme hazudni időtlen időkig, míg mással boldog lehetsz.
2014. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet kemény, megbántás nélkül nagyon ritkéán van szakítás
2014. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy túl jó vagy hozzám.. vagy Nem miattad nem működik,hanem miattam vagy pedig mond hogy az ukrán katonaságnak dolgozol és bevetésre kell menned.
2014. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem megbántani nem fogod tudni. Lehet körültekintően csinálni ezt, de jó nem lesz.


" mondta egy barátomnak,hogy kezdeményezni fog,miután szakítok" == Valakinek a valakije azt mondta, hogy őneki mondták... persze.

Ő igazad mond? Honnan tudja? Nem csak játszik veled? Mennyire bízol benne?


Mindentől függetlenül: Ha biztos vagy az érzéseidben, akkor a mostani párodat ne áltasd. Utána pedig csak akkor, ha késznek érzed magadat.

2014. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg győződj meg az igazságról, de a mostani pároddal mindenképp szakíts, mielőtt még rosszabbra fordul minden. Valld be neki az igazat - persze csak finoman és nem sértőn -, fájni fog neki, de idővel túlteszi magát rajtad. Nem tudsz úgy szakítani, hogy ne legyen rossz a srácnak, viszont a saját boldogságod nagyon fontos, úgyhogy annak megvalósításával foglalkozz inkább! (Plusz, szegény srácnak is csak rossz lenne, ha te nem vagy boldog mellette.)
2014. ápr. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazat mond,direkt hallgattam,mikor beszéltek telefonon. :) és köszi a válaszokat <3
2014. ápr. 20. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Megjött JÓKÉPŰ, a bétahím lehúzhatja magát a WC-n.
2014. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!