Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, van segitség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, van segitség?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal.Van 2 gyermekünk.A helyzet az, hogy összetalálkoztam egy "gyerekkori szerelmemmel", és újra feltörtek az érzések.Nagyon vonzódunk egymáshoz, és néha úgy érzem,h jobb lenne ha "váltanék". A párom, tudja, h szoktam találkozni ezzel a lánnyal, de nem féltékeny. Szeretem a párom, de izgat a "tiltott gyümölcs"!

Szerintetek mit tegyek?


2014. jan. 15. 11:44
 1/5 Sajtoreferens ***** válasza:
Kúrj félre, azt is megunjátok egy idő után, rájössz, hogy csak unatkoztál, a párodnak semmit nem kell tudnia.
2014. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a párod kettő gyerekkel, ha nem szereted, ha van gyümölcs, ha nincs!

A gyümölcsről meg annyit, ha ezer éve sem volt édes, akkor most akár rothadt is lehet...

2014. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tipikus pasi.. mit mondjak..
2014. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pasiként mondom, hogy ásd el magad Te undorító féreg! Kimondtad a nagy igent, van két gyerek, innentől már nem szabad lennie más útnak! Ha csak nincs valami nagyon durva probléma a feleségeddel, maradj mellette! Te mit szólnál fordított esetben? És a gyerekek hogy fognak felnőni? Fizeted a gyerektartást azt' kész? És ha pár év múlva a nagy szerelem elhagy akkor mit csinálsz? A nagy igen előtt ki kellett volna élni magad és akkor nem lennének ilyen gondolataid! Teljesen össze töröd ezzel a feleséged, aki nem ezt érdemli, ha szült Neked két gyereket! Elnézést, hogy túl konkrét és közönséges voltam csak nem tudom elviselni az ilyet, az ilyen férfiak cseszik el a normális nőket aki a következő normális pasit cseszi el és ígytovább. :(
2014. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem hagynám el a párom,szeretem.

A másik lánnyal csak fizikai vonzalom van.

De még nem történt vele soha semmi. kivéve a csók, de az is 15 éve.

2014. jan. 15. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!