Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan fiúval, aki utálja a konfliktusokat a veszekedéseket?

Figyelt kérdés
A fiú apja miatt megutálta az állandó veszekedéseket és emiatt inkább békés, humoros arc lett. Nem szereti az erőszakot sem, mert apja sokat bántotta testileg és lelkileg.
2013. márc. 8. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez idáig pozitív. Én se szeretek veszekedni. :)

Csak ne essen át a ló túloldalára, vagy ha már átesett, próbáljon visszamászni középre. Ez alatt azt értem, hogy ne söpörje a szőnyeg alá a dolgokat a béke kedvéért, mert az sem vezet semmi jóra.

Azért írom, mert ismerek hasonló esetet, mondjuk ő lány, de ez most nem is fontos. Mindig szemet huny minden felett, csak hogy ne kelljen konfrontálódnia.

2013. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki az az épeszű ember aki szeret veszekedni?
2013. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Van, aki szereti az "olaszos" családi kört.

Sokan voksolnak a békülős szexre is, amihez nyilván előtte össze kell veszni.

2013. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1! értem, igaza van. Nem árt néha elmondani, ha gondja van. Majd ki fog ez alakulni, mert még elég fiatal.

3! Itt az utcánkban laknak olaszok, csöndben vannak. Magyar hamarabb veszekszik. N

2013. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem vagyok veszekedős fajta... álltalában a konfliktushelyzetet szeretem higgadtan emberi hangnemben megbeszélni a lánnyal... ha rajta nemlátom ugyanezt a hajlandóságot, ha ő nem tisztel meg engem azzal hogy kulturált hagnemben beszéljen velem akkor álltlaában otthagyom... de szerencsére vannak még értelmes nők
2013. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

09:57: Az első és a harmadik válaszoló vagyok. :)

Az "olaszos"-t nem véletlenül írtam idézőjelbe. :)

2013. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Abszolút pozitív, én is ilyen vagyok, a nyugalmat szeretem.

Azért tényleg ne söpörje a szőnyeg alá a véleményét, problémákat, hanem kultúrált hangnemben beszélje meg.

2013. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!