Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit gondol?! Ellentétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol?! Ellentétek vonzzák egymást, vagy csak sorozatos konfliktusokat szül?!

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább sok közös tulajdonság és pár amiben nem egyeztek.


szóval nem szerintem az ellentétek nem vonzzák egymást vagy ha mégis nem igazán jó egy párkapcsolatra..

2012. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos kedvtelésekben, napi szokásokban a legkisebb probléma, hogy ellentét van. Például az egyik éjjeli bagoly, sokáig fent van, a másik korán fekszik - kit érdekel, hiszen megoldható.

Gondolkodásmódban a számukra fontos dolgokban viszont jobb, ha inkább összhang és egyetértés van.

2012. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A különbözőség abban jó, pl. egyik pörög, másik visszafogottabb. Egyik barátkozóbb, másik zárkozóttabb. Viszont az élet alapvető kérdéseiben meg kel egyezzenek.
2012. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű! Az ellentétek kezdetben érdekesek a felek számára! De hosszú távon nem működhet a dolog mert csak vita lesz belőle!
2012. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a különbségek mennyiségétől függ,mert a teljes ellentéted egy idő után kikészít idegileg, de ha valaki mindent úgy lát , mint ahogyan te az unalmas...

De lehet egy pár különböző világnézetű, csak legyenek képesek elfogadni azt, hogy a másik nem úgy látja a dolgokat.

2012. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én annak a híve vagyok, hogy legyen mindkettő. Kell, hogy valamiben hasonlítsunk, kellenek közös vonások, közös pontok, hogy tudjunk közös célokat kitűzni, megértsük egymást. De kellenek különbségek, pl. mikor valamiben kiegészítjük egymást, az egyikben megvan egy tulajdonság, a másikban kevésbé, vagy amiért felnézhetünk a másikra, amit felfedezhetünk a másikban.
2012. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az alapvető mentalitásában különbözik két ember, akkor abból biztos nem lesz jó kapcsolat... tapasztalat.

Viszont, ha valaki magához hasonló párt választ, az pedig csodálatos... ez is tapasztalat. :D

2012. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!