Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy olyan lányt, akivel kapcsolatom lehetne? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Sokat sportolok, közömbös sem vagyok,sok barátom van, nem vagyok elszállva magamtól, de konkrétan totál csaj nélkül vagyok,akivel kapcsolatot kezdhetnék, vagy akár csak beszélgethetnék...nyomulni utálok, főleg akin látom, hogy ilyen ''jégkirálynő'' típus, szal érted...

Pedig jó lenne egy szerethető társ, és nem csak arra, hogy meg..... ,értitek.

Mit kéne tennem?

16f



2014. ápr. 21. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj új helyekre, új emberek közé, ismerkedj többet.

Avagy ismerkedhetsz neten is, bár a társkeresők közül nem mind nyerő.

2014. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Helyesen szól az első . Nekem csak a 'jégkirálynőhöz ' lenne hozzáfüzni valóm. Szerintem a legtöbb lány akiről azt hiszik , hogy közömbös, az vágyik a legjobban más társaságára. Én is ilyen vagyok kívülről, jóidejig nem volt barátom, mert senki nem mert hozzámszólni (ezt a jelenlegi pasimtól tudom) De most , hogy barátom van a fiúk mintha felbártodtak volna. (de most tényleg'jégkirálynő ' kell legyek és vissza kell őket utasítanom :))
2014. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is ugyanígy van, csak én lány vagyok. :D
2014. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!