Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most ezt hogy kellene értenem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogy kellene értenem? 16l

Figyelt kérdés

Nyár környékén ismertem meg egy fiút nagyon jóba lettünk és rá pár hónapra össze is jöttünk. Nem volt hosszú kapcsolat, rövid időn belül szakítottam vele, de szerintem mind kettőnknek fontosak maradtunk. Mostanáig rövidebb, hosszabb idő kihagyásokkal, de mindig beszéltünk és méghozzá nagyon jókat. Pár hete egy buliban, még ráadásul csókolóztunk is. Viszont egy hete, volt egy ilyen közös programon, (én nem voltam)ott megismerte a barátnőimet kettőnek azóta írogat is, többiek mesélték, hogy egyik barátnőmnek ott húzta az agyát minden hülyeséggel meg viccesen beszólogatott neki. Most is reggel mikor tök véletlenül ránéztem a barátnőm telójára már reggel korán írogattak egymásnak. Persze olyat is mondtak a barátnőim, hogy tökre érezték a volt barátomon, hogy még mindig nagyon tetszek neki.

Őszintén nem tudnám megmondani, hogy mit érzek a volt barátom iránt, de egy speciel nagyon zavar. De sokszor gondolok arra, hogy lehet megpróbálnám vele újra!



2014. máj. 1. 16:08
 1/3 Mr. Truth ***** válasza:
Marhára fontosak lehettetek egymásnak amikor az első zurnél szakitottatok... Bruhahaha :D kis csitrik :D
2014. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
húzod szerencsétlen srác agyát döntsd el végre mit akarsz!!! Ajánlom hagyd, hogy ők boldogok legyenek...
2014. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért kell egyszerre le minősíteni ilyen szavakkal mint, hogy csitri? Semmi okot nem adtam arra, hogy ilyet mondj rám. Mellesleg ha már arról van szó, hogy szórakozok vele hát azért akkor szerintem ő is velem. Meg az sem állapot, hogy az egyik legjobb barátnőmnek kell húzni az agyát meg viccelődni vele.
2014. máj. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!