Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elég furcsa. Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elég furcsa. Meg kellene értenem vagy ennek már más az oka?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal.Régebben egy tragédia érte,meghalt a bátya.Emiatt azóta is zárkózott és nem szeret úgy igazán senkit.Én próbálok mindent megtenni,hogy jól érezze magát és ne gondoljon arra a bizonyos szörnyűségre de mintha egy senki lennék az életében aki csak úgy van.Egyáltalán nem érdekli mit csinálok meg hol vagyok és kivel,azt mondja ez a normális és nem a féltékenység.Néha nem mondja meg hol van csak annyit,hogy a haverjával van és titkos,hogy mit hol vannak.Amikor pedig felhozom,hogy nem unja még esetleg a kapcsolatunkat vagy engem vagy nem akarna e valami változást mindig leszid,hogy miért gondolok ilyenekre.Szórakozni is külön járunk mert neki nem tetszik ha néha-néha ránézek,hogy kikkel van.Nem várok el nagy törődést és szeretet én sem de néha jól esne és már más is eszembe jut.Lehet,hogy van valakije?Vagy ez még mindig a tragédia miatt lehet ami 4éve történt?Nem tudom eldönteni magam sem..
2012. márc. 10. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél meg minden jót,amit csak tudsz!Ha nincs pozitív visszajelzés,akkor csak ne keresd pár napig,és ha nem ad semmiféle visszajelzést,akkor el lehet gondolkodni,hogy van-e ennek a kapcsolatnak értelme.Nagyon szomorú,hogy meghalt a testvére,de tudnia kéne,hogy nem helyes dolog,hogy kizárja a szeretteit az életéből.
2012. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég gyanús a dolog. Az egy dolog hogy nem féltékeny típus, de hogy titkolózik előtted, az nem normális egy kapcsolatban.


Ezt vele kell megbeszélned. Beszéld meg vele, hogy miért nem bízik benned, mit tegyél, hogy megbízzon. De ne hagyd kihasználni magad.

Ha ennyire nem érdekled, akkor lehet hogy nem is akar téged igazán. Végső esetben választás elé is állíthatod, és ha téged választ, akkor nincs nagy baj. :)

2012. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nagyon furcsa viselkedése van,hétköznaponként sokat vagyok ott mert én elég messze lakom a sulitól.Lehet ez a baj,hogy sokat vagyok ott és megunt már?De ha hirtelen kevesebbet lennék teljesen más lenne,vagyis akkor talán ő is azt hinné van valakim vagy nem tudom,egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni.Azt mondja,hogy csak a mostani énjét ismerem és azt nem amikor állandóan a haverjaival volt meg egyszerre volt 10lány és az mennyire jó volt..és én pedig boldogan hallgatom ezeket :D
2012. márc. 10. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

"Vagy ez még mindig a tragédia miatt lehet ami 4éve történt?"


Látszik, hogy van olyan szerencséd, hogy nem futottál eddig bele elsőfokú családtag (tehát nem nagyszülő vagy unokatesó, hanem apa/anya/testvér) halálba. Amikor egy, a szívedhez tényleg nagyon közeli embert vesztesz el, aki a mindennapjaid része és ezért az elvesztése még szembeötlőbb, azaz még jobban érződik utána a hiánya, akkor nem tudsz "kiheverésről" beszélni, főképp nem 4 év alatt. Örökre benne fog maradni a tüske, a kérdés, hogy hogy tud hozzá igazodni.


Röviden: igen, meg kellene értened, nem pedig hisztis kis tyúk módjára sírni a figyelem után. A lelki problémáján úgy próbálhatsz segíteni, hogy kiiktatod a monotonitást az életéből, hátha ebben az esetben kevésbé nyelnék el az emlékek.

2012. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül az a problémám,hogy nem foglalkozik velem te hisztis tyúk.Hanem,hogy törődni akarok vele de nekem is szemet szúr ha összevissza beszél,hogy hol van és kivel meg nem mondja el ha van valami problémája.
2012. márc. 10. 23:26
 6/10 Hanariko ***** válasza:
100%
azért mert szeretne egy kis törődést, nem hisztis tyúk. Nem ő tehet a testvér haláláról és nem kéne hogy a barátja emiatt elzárkózzon tőle. Épp attól lehetne nem monoton és színes(ebb) életük, ha a barátja is törődne vele, csinálnának dolgokat együtt.
2012. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogyha a barátaival tölti az idejét,és velük is megy el szórakozni,akkor a párjára miért nincs ideje?Miért titkolózik?Ezen gondolkodjatok el egy kicsit,mielőtt szidni kezditek a kérdezőt!
2012. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

Ebből a viselkedésből nem következtetnék arra, hogy van valakije.

De, hogy te korántsem vagy olyan fontos számára, mint amennyire ő fontos neked, az szinte biztos.

Meg az is, hogy ennek semmi köze nincs a tragédiához.

Ha egy hétig nem keresnéd, eszébe jutnál? Felhívna?

2012. márc. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon benne volt valami "okosságban" (cucc,csempészés,lopás,bármi) , azért a nagy titkolózás meg a furcsaságai.

Gondold végig, te ismered.

2012. márc. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neem,nem volt semmi ilyesmibe,nem olyan aki ilyenekbe belemegy.Nem is dohányzik meg iszik meg ilyesmi,ismerem már ennyire,hogy ilyenben nem volt benne.Csak egyszerűen ilyen a viselkedése és tudom én is,hogy nem vagyok annyira fontos neki mint ahogy ő nekem.Ma is a haverjával volt este és csak írt smst,hogy már otthon van és alszik ami elég furcsa :SS keresne persze ha nem hívnám,de ha szakítanánk őt korántsem érintené meg annyira mint engem..
2012. márc. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!