Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy közel 3 éves párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seat toledo kérdése:

Egy közel 3 éves párkapcsolatból szállt ki a lány, azzal az indokkal, h a tököm tele van. Megtette újra azok után, h visszaszereztem őt, miért tehette?

Figyelt kérdés
gyanezt megtette fél évvel ezelőtt, akkor nem hagytam elmenni, loholtam utána közel 1,5 hónapig mire egyáltalán szóba állt velem.Visszaszereztem, akkor azt mondta soha többé nem akar elveszíteni és nagyon boldog, hogy nem engedtem el őt! Megtette újra, úgy, h két hete keresztszülők lettünk (unokahúgomat kereszteltük meg), egyik legjobb barátnőmnek a lánybúcsúján is részt vett, akinek a lagzija tegnap volt, tehát erősítette bennem, h stabil a kapcsolatunk. Milyen jellem és ember az ilyen? Elmondása szerint már egy ideje nem volt az igazi ez a dolog kettőnk közt, és, h már rég elengedtük egymás kezét, csak még húztuk a dolgot. Ergo előre tudta, h újra lefarcol és hülyére vett mindenkit, barát, család, keresztlányom stb.

2014. máj. 2. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"újra"

Ilyen.


Egyszer megcsinálta, megcsinálta megint.

2014. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egy hét telt el azóta,h kidobott,mire vár még,miért nem szedi le a közösségi oldalról,h kapcsolatban van velem?Kívárásra játszik,h én tegyem meg előbb,hogy nyugtathassa a lelkét?
2014. máj. 2. 19:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha zavar, szedd le te a státuszodból őt. Aztán kezdd el törölni a közös képekről a megjelöléseidet.
2014. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mármint, ha nem akarsz megint utána futni...

de ugye nem akarsz?

2014. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Zavarni nem zavar,egyszerűen furcsállom,hogy ugyan miért nem törli még?Tavaly azzal takaródzott,h kihoztad a cuccaim hozzám egy héttel azután,h szakítottunk,ergo te is ezt akartad,most nem adok neki ilyen jellegű fogást,Jöjjön el a ruháiért,törölje ő előbb,én nem mozdítok ezért már egy árva gyufadarabot sem!
2014. máj. 2. 20:03
 6/19 anonim ***** válasza:
félrekuffant, ennyi
2014. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már nem teszek érte semmit,a lagzi előtt még tettem egy utolsó próbálkozást,h szeretném,ha átgondolnád ezt a lagzi kérdést,annyi közös tervünk volt idén(3 lagzi,egy keresztelő),és nem akarom,h elengedjük egymás kezét!erre ő,nem tudom honnan jött ez az ötlet neked,de az esküvőbe nem megyek el,és mi már rég elengedtük egymás kezét,csak még húztuk a dolgot!
2014. máj. 2. 20:05
 8/19 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem viszi el x időn belül a cuccait, akkor közöld vele, hogy ki fogod dobni őket.

Ha a státuszt ezek után sem veszi le, akkor egy idő után lesz vele gondod, ha foglalkozol vele, ha nem: ismerkedni fogsz még, és ott ha kikeresnem ez bekavar.

Szóval ott is ki kell majd állnod magadért. Nem érte, magadért.

2014. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
kikeresnék*
2014. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos erre a félrekuffantás dologra hajlok én is,mert nem mer a szemem elé állni,hogy ez van,bocs!
2014. máj. 2. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!