Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy közel 3 éves párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seat toledo kérdése:

Egy közel 3 éves párkapcsolatból szállt ki a lány, azzal az indokkal, h a tököm tele van. Megtette újra azok után, h visszaszereztem őt, miért tehette?

Figyelt kérdés
gyanezt megtette fél évvel ezelőtt, akkor nem hagytam elmenni, loholtam utána közel 1,5 hónapig mire egyáltalán szóba állt velem.Visszaszereztem, akkor azt mondta soha többé nem akar elveszíteni és nagyon boldog, hogy nem engedtem el őt! Megtette újra, úgy, h két hete keresztszülők lettünk (unokahúgomat kereszteltük meg), egyik legjobb barátnőmnek a lánybúcsúján is részt vett, akinek a lagzija tegnap volt, tehát erősítette bennem, h stabil a kapcsolatunk. Milyen jellem és ember az ilyen? Elmondása szerint már egy ideje nem volt az igazi ez a dolog kettőnk közt, és, h már rég elengedtük egymás kezét, csak még húztuk a dolgot. Ergo előre tudta, h újra lefarcol és hülyére vett mindenkit, barát, család, keresztlányom stb.

2014. máj. 2. 19:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Milyen jellem az ilyen,aki keresztelőt vállal,még két hete és rá egy hétre lelécel?Ígérem és fogadom,akarom,Isten színe előtt,holott tisztában volt vele,h ez nem tart már sokáig?Nem gondolt a kislányra,a családomra,h így mindenkit megvezetett?Megkérdeztem tőle,minek vállalta,de nem válaszolt rá!
2014. máj. 2. 20:09
 12/19 anonim ***** válasza:

Te... :D

Ha esetleg nem menne el a cuccaiért, ne dobd ki.

Add oda egy árvaháznak....

Te ezzel csak jót teszel... aztán majd sírhat utánuk.

2014. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
szerintem le se szarja a cuccait,egy zacskó ruha,nem olyan nagy értéket képviselnek,és amúgy is annyi van neki,hogy soha nem tudja elhordani őket ebben az életben.Várja,h picit lecsendesedjenek a hullámok,és én hívjam őt,vidd el a cuccaid,ezzel megnyugtatná a lelkét,h tulajdonképpen én tettem őt ki,és nem hibáztatja magát!
2014. máj. 2. 20:26
 14/19 anonim ***** válasza:

Bezony...

Szóval ne szólj neki a cuccairól, csak simán add le az árvaházba.

Sok energiát megspórolsz magadnak, és nem jön be a terve, hogy "te tetted ki".


Probléma megoldva.... :D

2014. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 PearlDiver ***** válasza:

Túl sokat megteszel érte, ezért nem vagy elég izgalmas.

A női nem idegesítő képviselője, aki nem képes felfogni, hogy mi a jó neki...

Szerintem lépj tovább, és elegánsan hagyd figyelmen kívül. Ha meg jelentkezik a cuccaiért, mondd meg neki, hogy az ajtó előtt megtalálja.

2014. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A legszomorúbb,h a megbánás egy szikráját sem mutatja,Tavaly is ő dobott ki,h elfáradt éjjel együtt aludtunk és lefekvéskor közölte reggel elviszem a cuccaimat.És még én érdeklődtem utána,hogy hogy vagy,miképpen viseled a dolgot,tehát kidobott és még én aggódtam miatta.Most ez benne nincs meg,gyorsan fordított egyet a kalapján és ment tovább!
2014. máj. 2. 20:59
 17/19 A kérdező kommentje:
Folytatódott a sztori,visszajött májusban,hogy költözzünk össze azonnal,mert ha továbbra is csak járunk,2 hónapon belül újra elhagy,mert olyan nyomás éri őt otthonról (édesanya).Nos nem 2 hónap lett hanem 4.Kb 3,5 év után,több mint 6 közös lagzi,keresztelő stb.
2014. dec. 17. 22:21
 18/19 PearlDiver ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező, de miért állsz még szóba vele...? Ez a csaj nem ép.
2014. dec. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Már nem állok vele szóba,ahogy elköltözött tőlem másnap törölt is facebookról.Azóta egyszer hívott fel privát számról (rejtve ugye),hogy a számítógépe amit szívességből ott hagyott nálam kéne neki.Kérdeztem,hogy előtte két nappal ,miért mondtad a szemembe,hogy szeretsz és öleltél,bújtál a szüleim előtt,erre ő,mert akkor úgy éreztem azt érzem.Kérdeztem mivel érdemeltem ki,hogy harmadszor hátba szúrj,erre ő ,semmivel csak így alakult!
2015. jan. 7. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!