Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta ha ő boldog utánam?

Figyelt kérdés
2hete szakítottunk barátnőmmel és már úgy csinál mintha mi sem történt volna. megcsalt, anyagilag kihasznált, és még el is hagyott. most ő a boldog én pedig még mindig nagyon magam alatt vagyok miatta. én érdemelném meg a boldogságot nem ö, és ez nagyon zavar hogy mégis fordítva állnak a dolgok. emiatt sem tudom túl tenni magam a szakításon. neketek ez hogy ment?

2014. máj. 5. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok barátom és nagyon rosszul és nehezen ment csak barátok segítségével mindig menyél el valahova ne legyél egyedül.
2014. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. "megcsalt, anyagilag kihasznált, és még el is hagyott" nyilván nem szeretett ezek szerint. akkor miért lenne szomorú?


2. "én érdemelném meg a boldogságot nem ö" ez többé-kevésbé így van, de sajnos a (mai) világ marhára nem arról szól, hogy kinek mi járna az érdemei/esze/jelleme miatt, hanem hogy mit tud magának kierőszakolni. welcome to the reality.


3. ha ő boldog, és tudja, hogy te rinyálsz, csak annál boldogabb lesz.


4. ha ekkora görény volt, mit foglalkozol vele, hogy hogyan érzi magát? ne kukkold, ne nézd az adatlapját napi 17-szer, töröld le, számát töröld ki, oszt jónapot. az idő majd enyhíti.


5. és ami a legfontosabb: TANULJ ebből az esetből, hogy ne történhessen meg újra. fogd fel úgy (tudom, kegyetlenül hangzik), mint egy jó drága tanulópénzt.

2014. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazatok van, de akkor is könnyebb lenne ha tudnám hogy ő is szenvedne legalább egy kicsit.
2014. máj. 5. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
De nem szenved szard le csak röhög majd ha szarabbul lát hid már el nem kell vele foglalkozni oszt majd akkor azt mondja nézd már nem is érdekeltem első voltam.
2014. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!