Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ha egy lány fél este a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány fél este a sötétben az dedós?

Figyelt kérdés

mert velem ezért szakított a barátom mert azt mondta h gyerekes vagyok és már elege van ebből..

szerintem nem vagyok gyerekes,és félni is csak kicsit félek..

16/L



2014. máj. 10. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem dedós, inkább aranyos. :) 23 éves férféként néha én is félek a sötétben, a lakáson belül az összes útbajövő villanyt feloltom, ha olyan a hangulatom. Ha van mellettem valaki, az pedig történetesen lány, akkor minden félelmem elillan, jól esik kimutatni, hogy nem félek a sőtétben. Jó érzés, hogy megbíznak bennem, mert bátran megvédem őket a rájuk leselkedő veszélytől.

Ha nem mersz mondjuk két métert menni a sötétben, ami nem is teljesen sötét mert valami világít és emiatt állandóan kísérgetni kell, az idegesítő, viszont egy sötét udvartól vagy sötét utcától való félelem teljesen rendben van. Mértéktől függ. Viszont egy éjszakai ármaszünet más fényforrás nélkül, na az akkor feltételezhető sikítozás mindent felülmúl. Imádnám, sőt még rá is játszanék. :D

2014. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem dedós, én is félek néha :$


21f

2014. máj. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Sztem nem dedós. :)

Én nem félek a sötétbe, de mindig világos van, hála az építészeknek... :/

(Ablak elé kellett tenni az oszlopot...)

Nekem bejön ha a lány egy picit félős. :)

15/f

2014. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ez inkább aranyos :3
2014. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!