Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátnőmmel egy hosszú és élménydús kapcsolat során ( bár az én hibám volt.. ), és nem tudom túltenni magam rajta. Nem tudok enni, csak ülök a gép előtt és sírok egész nap, és álmodozok róla hogy talán visszaszerezhetem. Ő volt az első barátnőm, és kicsit sem tudok csajozni szóval másnál sem kereshetek vigaszt.. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy enyhíthetném a fájdalmam?

2014. máj. 22. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak az idö. Semmi más. Én is verem a fejem a falba, mert egy hülye f**z voltam!!! De ö nem akarja, én meg nem tudok mit tenni. Nem vagy egyedül. Pár hónap szenvedés és bármin túl lehet lendülni.


21F

2014. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ mi volt a probléma és miért szakított
2014. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oxigén palack.
2014. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a nagy világfájdalmat... Engem is dobtak már és kb 1év után és másnapra úgy terveztem a napom hogy fasza lesz. Az sokkal jobban fájt 10évesen, hogy anyám nincs többé. Majd ha elvesztesz egy tényleg fontos embert akkor majd siránkozz. Egy barátnő elvesztése semmi. Főleg hogy 5 év mulva emlékezni sem fogsz rá mert mással leszel. Csak a családtagjaid nem cserélhetőek, egy barátnő pedig még messze áll a családtagtól.

Hogy mit tegyél? Megrázod magad és nem nyavajogsz. Ezt teheted.

2014. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, szerintem neked még nem volt igazán barátnőd.:) engem az exeméknél úgy kezeltek, mint egy családtagot, nálam is a barátom családtagnak számított...igenis az is nagy fájdalommal jár, ha szakításra kerül a sor. vagy szerelmes nem voltál, vagy barátnőd nem volt még igazán.

21/L

2014. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!