Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés

Tegnap történt.

Ez nem egy szokványos eset, mert szeretjük egymást, de nem volt más választás, mint a szakítás.

Sajnos egy külső ok miatt történt, ami megváltozhatatlan, és el kell fogadni, aminek ára viszont a kapcsolatunk volt.

Higgadtan fogadtam, de belül annyira fáj, hogy egyszerűen elviselhetetlen.

Úgy érzem, meghalok a fájdalomban.

Őneki is nagyon rossz, és ragaszkodik a kapcsolattartáshoz, hogy telefonáljunk, írjunk egymásnak.

Azt akarja, hogy barátok legyünl, nem akarja velem megszakítani a kapcsolatot, mert abba belebetegedne.


Szeretjük egymást, mégis szakítanunk kellett.

Hogy lehet ebbe beletörődni, elfelejteni?

Annyira fáj, hogy teljesen felemészt...



2014. jan. 1. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erő
2014. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyivel fontosabbak a különböző külső okok, akkor valahogy túl fogjátok élni.
2014. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kitartás és idő.

Bárcsak engem is ennyire szeretne egy fiú.:))

2014. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Idő, édesség, új autó, új lakás, ilyesmik. Kösd le magad, és ne hagyd, hogy pörögjön az agyad...
2014. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
úgy, h egy darabig nem barátkoztok
2014. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik. Add ki a bánatod!
2014. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi volt ez a külső ok.
2014. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mégis milyen ok az ami szétszakít egy ilyen kapcsolatot? El kellett menni külföldre? Nos távkapcsolatban működhet még, ill amikor lehet meglátogatjátok egymást, aztán kimész utána. Nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem egy igazi szerelmet nem szabad feladni, mert sose lesztek boldogok... Ha fiatalok vagytok még (max 20-22) akkor tovább lehet lépni, hobbi, barátok, tanulás, stb, de ha már mondjuk 30asok vagytok, nos akkor... De ti tudjátok, hogy tényleg ez volt e az egyetlen megoldás...
2014. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Frepi voook ***** válasza:
Bear Grills túlélőcsomag.
2014. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!