Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés
2 és fél év. Tudom, nem nagy dolog, de akkor se könnyű búcsút inteni ennyi idő után. Együtt is laktunk másfél évig, de már nem működik. Tönkretenni egymást és magunka meg nem akarjuk. Egyelőre albérletet keres magának, nagyon rossz így... Hogy ne őrüljek bele? :(
2014. febr. 7. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis egyedülálló vagy, akkor itt az ideje mást keresni.

36F

2014. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire őrületesnek képzeled nélküle az életed, akkor lehet mégsem kéne elhagynod, nem?
2014. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a lökés már jól ment akkor a szakítás is menni fog.Egy súlyemelő.
2014. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En a vonat ala ugrottam par egyutt toltott ev utan...
2014. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőlem is nemrég költözött el a barátnőm.. Hát nem tudom mit mondjak, nagyon fura hogy egyedül élek, és semmi kedvem nincs randizni. Kitartást!
2014. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Összpontosíts az élet egy másik részére - munka, tanulás, család vagy barátok. Segít átvészelni a legrosszabbat, de az igazi segítség az idő. De abból rengeteg.
2014. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Idő, idő és megint idő! Meg a barátok. Én is hasonló helyzetben vagyok most, bár mi nem laktunk együtt. Nagyon fontos, hogy legyen valaki, aki melletted áll. Nekem is minden bajom van/volt. Gondolj arra, hogy annyi öröm vár még az életben.
2014. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!